ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ବି କାମ କରୁଛନ୍ତି ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା, ବେବି ଵମ୍ପ ସହ ହେଲା ଏମିତି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ…. ବିରାଟ କୋହଲି ବି …

ଏହା କାହାଠାରୁ ଲୁକ୍କାୟିତ ନୁହେଁ ଯେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଜଣେ ସାତ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଏବଂ ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଆଜିକାଲି ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି | ଯଦିଓ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ, ସେ ପ୍ରାୟତଃ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଗର୍ଭଧାରଣର ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି | ରବିବାର (ନଭେମ୍ବର 22) ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ସୁଟିଂ କାମକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ଅନୁଷ୍କା ତାଙ୍କ ଦଳ ସହ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। କରୋନା ଭାଇରସରେ ଯତ୍ନ ନେଉଥିବା ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଦଳ ଏହି ଚିତ୍ରରେ ପିପିଏ କିଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଶୁଟିଂ ସମୟରେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ରବିବାର (ନଭେମ୍ବର 22), ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ମୁମ୍ବାଇରେ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଭ୍ୟାନିଟି ଭ୍ୟାନରୁ ବାହାରୁଥିବା ବେଳେ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଥିଳେ। ଆକାଶ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ସୁନ୍ଦର ଏବଂ କ୍ୟୁଟ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ| ଅନୁଷ୍କା ଏକ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକରେ ବେବି ଵମ୍ପ ସହିତ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲେ | ଏହି ଶୁଟ୍ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ହେଉଛି ଏକ ବିଜ୍ଞାପନ | ଯଦିଓ ଏହା କେଉଁ କମ୍ପାନୀ ପାଇଁ, ତାହା ଜଣା ପଡିନାହିଁ | ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରେଟଙ୍କ ଫଟୋ ଉଠାଇଥିବା ଅନେକ ଆକାଉଣ୍ଟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା କାମକୁ ଫେରିଛନ୍ତି ବୋଲି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି।

ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ବଦଳିଲା ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ

ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ବଦଳିଛି | ସବୁବେଳେ ଜିନ୍ସ ଏବଂ ଏକ ଖାଲି ଟି-ସାର୍ଟ ଏବଂ ଜମ୍ପ ସୁଟରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଅନୁଷ୍କା ଆଜିକାଲି ଏକ ମ୍ୟାକ୍ସି ଡ୍ରେସରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏହା ସହିତ ଅନୁଷ୍କା ନିଜର ସମସ୍ତ ପୋଷାକ ବାଛିବାବେଳେ ଆରାମର ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି | ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ଲୋକମାନେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟକୁ ମଧ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି | ବୋଧହୁଏ ଏହି କାରଣରୁ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ତାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରେ |

ସେଟ୍ କୋଭିଡ୍ -19 ନିୟମଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନିଆଯାଉଛି

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଜଣେ ମାତା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ଦଳ ନିଶ୍ଚିତ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଗର୍ଭବତୀ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ -19 ର ନିୟମକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯାଉଛି। ଅନୁଷ୍କା ସେୟାର କରିଥିବା ଫଟୋକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ଯେ ନିୟମ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଆଯାଉଛି। ଫଟୋରେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପୁରା ଟିମ୍ PPE କିଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ଅନୁଷ୍କା ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି, ଲାଗୁଛି ଯେପରି ସେଟରେ ଏକ ଡ୍ରେସ କୋଡ୍ ତିଆରି କରାଯାଇଛି | ଏହା ସହିତ ଅନୁଷ୍କା ଏକ ମଜାଦାର ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments