ଗର୍ଭବତୀ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଲା ନୂଆ ଅତିଥି, ତାଇମୁର କୋଳରେ ଉଠାଇ ଏମିତି କଲେ ଗେଲ…

ସମସ୍ତେ ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କୁ କୋଳରେ ଉଠାଇବାର ଏକ ଭିନ୍ନ ମଜା ଥାଏ | ସମସ୍ତେ ନୂତନ ଜନ୍ମିତ ଶିଶୁ, ବଡ କିମ୍ବା ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଖେଳିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଏବେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ପୁଅ ତାଇମୁର ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ହିଁ ନିଅନ୍ତୁ|

ଆଜିକାଲି କରୀନା କପୁର ଖାନ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି | ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସନ୍ତାନର ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କିଛି ଚିତ୍ର ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ କରୀନାଙ୍କ ଘରେ ଏକ ଛୋଟ ଅତିଥି ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି |

ପ୍ରଥମ ଚିତ୍ରରେ ତାଇମୁର ଅଲି ଖାନ ଏକ ଛୋଟ ଝିଅ ସହିତ ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି| ତାଇମୁର ଏହି ଝିଅକୁ ନିଜ କୋଳରେ ବସାଇଛନ୍ତି | ସେ ଏହି ଶିଶୁ କନ୍ୟା ସହିତ ଖେଳୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖୁସି ମନେ ହେଉଛନ୍ତି |

ଅନ୍ୟ ଏକ ଚିତ୍ରରେ କରୀନା ଏହି ଛୋଟ ଝିଅ ସହିତ ବିଛଣାରେ ବସିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ଚିତ୍ରରେ କରୀନାଙ୍କ ବେବି ଵମ୍ପ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ଏହି ଝିଅଟି ତାଙ୍କର ନୁହେଁ। ତାଙ୍କ ପାଇଁ ମା ହେବାକୁ କିଛି ସମୟ ଅଛି |

ବାସ୍ତବରେ, କରୀନାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଥିବା ଏହି ଛୋଟ ଅତିଥି ହେଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସହାୟକ ପୁଣାମ ଦାମନିଆଙ୍କ ଝିଅ | କରୀନା ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଦୀପାବଳିର ଏକ ଛୋଟ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିଥିଲେ |ଏଥିରେ ସେ ପୁଣାମଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ। ପୁଣମ୍ ମାତା ହୋଇସାରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଝିଅ ନାମ ସିଆ |


ଏହି ଫଟୋକୁ ନୈନା ସିଂ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ଆମକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିବାରୁ ବେବୋ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ | ସିୟା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ବନ୍ଧୁ କଲା | ତୁମ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲପାଇବା। ”ଏହା ସହିତ ସେ ପୁନମ ଦାମନିଆଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିଛନ୍ତି |


ତାଇମୁର ସହିତ ଏହି ଛୋଟ ଝିଅ ଚିତ୍ର ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଲେଖୁଛନ୍ତି ଯେ ତାଇମୁର ତାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ କିମ୍ବା ଭାଇକୁ ପରିଚାଳନା କରିବା ଅଭ୍ୟାସ କରିସାରିଛନ୍ତି।

କାମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ କରୀନା କପୁର ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ ‘ଲାଲ ସିଂ ଚାଧା’ରେ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନଜର ଆସିବେ। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments