6 ଜଣ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କ ନେଇ ସାଙ୍ଗର ବାହାଘରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି, କହିଲା- ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କରିଛି ଆଉ ତାପରେ…

ସାଧାରଣତ ଆମେ ଅନେକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର ଦେଖୁ କିମ୍ବା ଶୁଣିଥାଉ | ପ୍ରାୟତ ଆମେ ଏପରି ଖବର ଶୁଣିଥାଉ ଯାହା ଆମ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିଥାଏ | ଏହି ଦୁନିଆ ବହୁତ ବଡ ଏବଂ ବିବିଧତାରେ ସମୃଦ୍ଧ, ତେବେ ଆମେ କହିପାରିବା ଯେ ଏହି ପୃଥିବୀରେ ସବୁକିଛି ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ | ସେହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହା ନାଇଜେରିଆର ପ୍ରିଟି ମାଇକଙ୍କ ସହ ସମ୍ପୃକ୍ତ, ଯାହା ବର୍ତମାନ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଛି। ସେ ଏପରି କିଛି କରିଛନ୍ତି ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖିରେ ଆସିଛି | ତାଙ୍କ କାହାଣୀ ଶୁଣି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇପାରନ୍ତି | ଚାଲନ୍ତୁ ତେବେ ଜାଣିବା ପୁରା କାହାଣୀ କଣ |

ବାସ୍ତବରେ, ଏକ ବିବାହ ସମାରୋହରେ ଜଣେ ପୁରୁଷ 6 ଜଣ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ପହଂଚିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଗର୍ଭରେ ପିଲାମାନଙ୍କର ପିତା ବୋଲି ଦାବି କରିଥିଲେ। ପ୍ରିଟି ମାଇକ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ବିବାହ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ପ୍ରିଟି ମାଇକ୍ ନାଇଜେରିଆର ବାସିନ୍ଦା ଏବଂ ପ୍ଲେ-ବୋଇ ଭାବରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ | ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସେ ଅନେକ ଥର ଆଲୋଚନାରେ ଆସିଥିଲେ । 2017 ରେ, ମହିଳାଙ୍କ ଆପତ୍ତିଜନକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ମାଇକ୍ ଅନେକ କଥା ପାଇଁ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଛନ୍ତି | ଏଥର ମଧ୍ୟ ମାଇକ୍ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ବିବାହକୁ ଏପରି ଭାବରେ ଗଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହେବା ନିଶ୍ଚିତ ଥିଲା |

ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ୱିଲିୟମ୍ସ ଉଚେମ୍ବାଙ୍କ ବିବାହରେ ସୁନ୍ଦର ମାଇକ 6 ଜଣ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଏହା ଘଟିଥାଏ, ମାଇକ୍ ଏହି ସମସ୍ତ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ନିଜର ବୋଲି କହିଥିଲେ ଯାହାଫଳରେ ମାଇକ୍ ଆଲୋଚନାରେ ଆସିଥିଲେ | ଏବଂ ଏହା ଶୁଣିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବା ସ୍ୱାଭାବିକ |

କୌତୁହଳର ବିଷୟ, ମାଇକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା କରିବା କୌଣସି ଟ୍ରିକ ନୁହେଁ। ଅନେକ ଲୋକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେମ ବର ଏବଂ କନିଆଙ୍କ ମଜାକୁ ନଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି କାରଣ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ସମଗ୍ର ବିବାହରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଧ୍ୟାନ କେବଳ ମାଇକ୍ ଏବଂ ଏହା ସହିତ 6 ଜଣ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଥିଲା |

ପ୍ଲେ-ବଏ ଭାବରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ, ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଜୀବନର ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି | ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମାଇକଙ୍କର ତିନି ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀ ଅଛନ୍ତି | ଅନେକ ଲୋକ ତାଙ୍କର ଗ୍ଲାମରସ୍ ଜୀବନକୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଏହି ଖବର ପରେ ମାଇକ୍ ସମ୍ବାଦରେ ଆହୁରି ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛିନ୍ତି | ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେଉଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments