ମା ବାପାଙ୍କୁ ରାତିରେ ଘରେ ଛାଡି ଯାଇଥିଲା ପୁଅ, ସକାଳେ ଆସିକି କବାଟ ଖୋଲିଲା ତ ହେଇଗଲା ବେହୋସ… ସବୁ ସରିଯାଇଥିଲା

ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡା ଠାରେ ଏକ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ପଶି ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ଏହି ଘଟଣା ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡା ୱେଷ୍ଟର ଟେକଜୋନ-4 ର ଚେରି କାଉଣ୍ଟି ସୋସାଇଟିର ଅଟେ | ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ବ୍ୟବସାୟୀ ବିନୟ ଗୁପ୍ତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନେହା ଗୁପ୍ତା ସେକ୍ଟର -122 ର ଏକ ଘରୁ ଚେରି କାଉଣ୍ଟି ସୋସାଇଟିର ଏକ ଫ୍ଲାଟକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହୋଇଥିଲେ। ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ କୁଶ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ନିଜ ଘରକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା। କୁଶ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ସେକ୍ଟର-122 ଘରେ ରୁହନ୍ତି |

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, 57 ବର୍ଷିୟ ବିନୟ ଗୁପ୍ତା ଜଣେ ଚାର୍ଟାର୍ଡ ​​ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀ ଥିଲେ ଏବଂ ଚେରି କାଉଣ୍ଟି ସୋସାଇଟି ମାର୍କେଟରେ ଏକ ରିଟେଲ ଷ୍ଟୋର୍ ପ୍ରାଇସ୍ ମାର୍ଟର ମାଲିକ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନେହାଙ୍କୁ 54 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଜଣେ ଘର ଗୃହିଣୀ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପୁଅ କୁଶ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତି ପ୍ରାୟ 11:30 ବେଳେ ଫ୍ଲାଟ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସକାଳେ ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା। ତାଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରାୟ ଅଢେଇ ଫୁଟର ଏକ ପିତ୍ତଳ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସହିତ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିଲା ।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ବିନୟ ଗୁପ୍ତା ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନେହାଙ୍କ ସହ ଦୁଇ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ସେକ୍ଟର -122 ର ଏକ ଘରୁ ଚେରି କାଉଣ୍ଟି ସୋସାଇଟିର ଏକ ଫ୍ଲାଟକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହୋଇଥିଲେ। ସେକ୍ଟର -122 ଘରେ ସାନ ପୁଅ କୁଶ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ, ପିତା ସୋହାନଲାଲ ଏବଂ ମାତା ଶକୁନ୍ତଲା ରହୁଥିଲେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଦଶ କୋଟିର ଋଣ ଥିଲା। ସେ ଗତ ଚାରି ବର୍ଷ ଧରି ରିଟେଲ ଷ୍ଟୋର୍ ପ୍ରାଇସ୍ ମାର୍ଟ ଚଳାଉଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ 20 ଜଣ କର୍ମଚାରୀ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି। ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଜଣେ ପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

ଯେଉଁ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିଲା, ନେହା ଗୁପ୍ତା ସେତେବେଳେ ରୋଷେଇ କରୁଥିଲେ। ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ ପୁଅ ଚାଲିଯିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ କେହି ଆସିଥିଲା। ଯାହାକୁ ସେମାନେ ଜାଣିଥିଲେ | ସକାଳ 9 ଟା ସମୟରେ କୁଶ ମାର୍ଟ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଫ୍ଲାଟରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ କବାଟ ଖୋଲା ହୋଇଥିବା ଦେଖିଲେ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହ ଦେଖି ସେ ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସକୁ ଫୋନ କରିଲେ।

ପୋଲିସ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଖୋଜୁଛି ଏବଂ ଆଖପାଖରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି। ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ବିନୟ ଗାଜିଆବାଦର ରାମପ୍ରଥା କଲୋନୀରେ ପ୍ରାୟ 25 ବର୍ଷରୁ ରହିଆସୁଥିଲେ ଏବଂ କର୍ପୋରେଟର ନିର୍ବାଚନରେ ​​ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ବଡ ପୁଅ ଲଭ୍ ଆମେରିକାର ଏକ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି | ବିନୟ ବହୁତ ବଡ ବ୍ୟବସାୟୀ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଘରେ ଅଡି ସହିତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଲଗଜରି ଗାଡି ଅଛି |

ରାତି ପ୍ରାୟ 10:30 ରୁ 11 ମଧ୍ୟରେ ସେ ମାର୍ଟ ବନ୍ଦ କରି ସୋସାଇଟି ଫ୍ଲାଟକୁ ଆସିଥିଲେ | କୁଶ ରାତି ପ୍ରାୟ 11:30 ସମୟରେ ଫ୍ଲାଟ ଛାଡି ସେକ୍ଟର -122 କୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ | ଘରେ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ପ୍ରବେଶର କୌଣସି ଚିହ୍ନ ମିଳିନାହିଁ। ବିସରଖ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments