ଗୋବିନ୍ଦା ଓ ଭଣଜା କ୍ରିଷ୍ଣା ମଧ୍ୟରେ ହେଲା ବଡ ଝଗଡା, ମାମୁଁ ଭଣଜା ନିଜ ମୁଁହ ବି ଦେଖିବାକୁ କରୁନାହାଁନ୍ତି ପସନ୍ଦ… ଏହି କାରଣ ପାଇଁ

ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମାତୃ ମାମୁଁ ଏବଂ ଭଣଜା ଯୋଡି ଅର୍ଥାତ୍ ମାମୁଁ ଗୋବିନ୍ଦା ଏବଂ ଭଣଜା କ୍ରିଷ୍ଣା ଅଭିଷେକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଏବେ ଭାଙ୍ଗିଯାଉଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି। ଅନେକ ଥର ସେମାନଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଯଦିଓ ଏହି କାହାଣୀ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଆସୁଛି, କିନ୍ତୁ ଗୋବିନ୍ଦା ଏବଂ କ୍ରିଷ୍ଣାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତିକ୍ତତା ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛି | ବାସ୍ତବରେ କଥା ହେଉଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ କପିଲ ଶର୍ମା ଦିୱାଲୀ ସ୍ପେଶାଲ ଏପିସୋଡରେ ଗୋବିନ୍ଦା ସୋ’ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ କ୍ରିଷ୍ଣା ପ୍ରମୋରେ ଅଭିନୟ କରିନଥିଲେ।

କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ରେ ଗୋବିନ୍ଦା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ନାମ ନ ନେଇ କ୍ରିଷ୍ଣାଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିଛନ୍ତି। ଶୋ’ର ଚରିତ୍ର ଗୋବିନ୍ଦା ଚନ୍ଦୁଙ୍କୁ କୁହନ୍ତି, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ମୋତେ କାମ ଦେବ, ମୁଁ ମୋର ଭଣଜାଙ୍କୁ ଦେବି। ଏହାପୂର୍ବରୁ କ୍ରିଷ୍ଣା ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ପିଚ୍ କରିଛନ୍ତି। କ୍ରିଷ୍ଣା ତାଙ୍କ ମତଭେଦ ସତ୍ତ୍ୱେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ସମନ୍ୱୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ଗୋବିନ୍ଦା ନିକଟରେ କ୍ରିଷ୍ଣାଙ୍କ ଉପରେ ଯେଉଁ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି, ତାହା ଏକ ପ୍ୟାଚଅପ୍ ପାଇଁ ମନୋବଳ ଭଳି ମନେ ହେଉନାହିଁ। 2019 ମସିହାରେ ମଧ୍ୟ ଯେତେବେଳେ ଗୋବିନ୍ଦା ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସୁନୀତା ଏବଂ ଝିଅ ସହ କପିଲଙ୍କ ସହ ଶୋ’ର ଅଂଶ ଥିଲେ, କ୍ରିଷ୍ଣା ଶୋ’ରୁ ଗାୟବ ଥିଲେ, ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି କ୍ରିଷ୍ଣା ଏବଂ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଝଗଡା। ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସୁନୀତା କ୍ରିଷ୍ଣା ଏବଂ ତାଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଚାହୁଁ ନଥିଲେ। ଦୁହେଁ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କିଛି କହି ନାହାଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟ ଯୋଗୁଁ ଏହି ପୁରା ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଜିନିଷ 2018 ର ଅଟେ | କ୍ରିଷ୍ଣାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କରିସ୍ମା ଶାହା ଏକ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ – ଯେଉଁମାନେ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ନାଚନ୍ତି। ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସୁନୀତାଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଥିଲା। ଏହା ହିଁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶୀତଳ ଯୁଦ୍ଧର କାରଣ ବୋଲି ଦର୍ଶକମାନେ କହୁଛନ୍ତି। ତେବେ ପରେ, ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏକ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦେବାବେଳେ କହିଥିଲେ ଯେ କାଶ୍ମୀରୀ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଆରତୀ ସିଂଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି କଥା ଲେଖିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଗୋବିନ୍ଦା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହା କେବଳ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲେଖାଯାଇଛି। କ୍ରିଷ୍ଣା ତାଙ୍କ ମାଇଁଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ବୁଝାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ।

ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖି କ୍ରିଷ୍ଣା ସେହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଡିଲିଟ କରିବାକୁ କାଶ୍ମୀରଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। କ୍ରିଷ୍ଣା ଏହା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା କାଶ୍ମୀରଙ୍କ ଦୋଷ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କ୍ଷମା କରି ଦିଅନ୍ତୁ କାରଣ ସେ ଜାଣିଶୁଣି କାହାକୁ ଆଘାତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ। ସୁନୀତା ଏବଂ କ୍ରିଷ୍ଣାଙ୍କ ପରିବାରରେ ବିବାହ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା। ସୁନୀତା କହିଥିଲେ ଯେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ପୁତୁରା ହୋଇଥିବା କାରଣରୁ କୃଷ୍ଣ ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ପପୁଲାରଟି ମିଳିଥିଲା।

କ୍ରିଷ୍ଣା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ସମସ୍ତ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ସୁନୀତା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ, ଏହାର ଉତ୍ତରରେ କରିସ୍ମା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ପିଲା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଜୀବନ ଓ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ଲଢ଼ୁଥିଲା ଏବଂ ବହୁତ ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲା, ଗୋବିନ୍ଦା ଏବଂ ସୁନୀତା ଦେଖା କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଆସିନଥିଲେ। ଏପରିକି କରିସ୍ମା ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଗୋବିନ୍ଦା ଏବଂ ସୁନୀତା କ୍ରିଷ୍ଣାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଭୁଲ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଏବଂ କ୍ଷମା ମାଗିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ।

କ୍ରିଷ୍ଣା ତାଙ୍କ ମାମୁଁ ଏବଂ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଅନେକ ଥର ସୁଧାରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ | ଏସବୁ ସତ୍ତ୍ୱେ କ୍ରିଷ୍ଣା ଥରେ ଗୋବିନ୍ଦା-ସୁନୀତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଦୁହେଁ ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିନଥିଲେ | ଯେଉଁ କାରଣରୁ କ୍ରିଷ୍ଣା ଦୁଖୀ ହୋଇଥିଲେ। କପିଲ ଶୋ’ରେ ଦିୱାଲୀ ୱିକେଣ୍ଡରେ ‘ହିରୋ ନମ୍ବର -1’ ଗୋବିନ୍ଦା ସେଟ୍‌କୁ ଆସି ଅନେକ ମନୋରଞ୍ଜନ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଥିଲେ। ପ୍ରୋମୋରେ ଗୋବିନ୍ଦା ଏକ ଡିସ୍କୋରେ ତାଙ୍କ ସୁପରହିଟ୍ ଗୀତରେ ନାଚୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments