ଦୁବାଇର ଏହି ହୋଟେଲରେ ନିଜ ହନିମୁନ‌ କରୁଛନ୍ତି Neha Kakkar, ଗୋଟେ ଦିନର ଭଡା ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ହୋସ ଉଡିଯିବ…

ଏହି ସମୟରେ, ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ଦୁବାଇରେ ସେମାନଙ୍କର ହନିମୁନ୍ ମନାଉଛନ୍ତି, ସେମାନେ ହୋଟେଲ ଆଟଲାଣ୍ଟିସ୍ ଦି ପାମରେ ରହିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ହୋଟେଲଟି ବହୁତ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ମହଙ୍ଗା | ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ଜାଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇ ପାରନ୍ତି | ଏହି ଦମ୍ପତି ଯେଉଁ ରୁମରେ ରହିଛନ୍ତି ତାହାର ମୂଲ୍ୟ 1,01,481 ଟଙ୍କା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ।


ସେ ହୋଟେଲର ଅନେକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ହୋଟେଲରେ ସମୁଦ୍ର କୂଳଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସୁଇମିଂ ପୁଲ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି। ନିକଟରେ ନେହା ତାଙ୍କ ହୋଟେଲ ରୁମର କିଛି ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ବାଲକୋନି ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁକିଛି ଅତି ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଏ |


ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ଯେଉଁ ହୋଟେଲରେ ରୁହନ୍ତି, ସେଠି ଶସ୍ତା ରୁମର ମୂଲ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦିନକୁ ମାତ୍ର 25 ହଜାର ଟଙ୍କା ଅଟେ। ଏହି ସମୟରେ ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ହନିମୁନ୍‌କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ କାରରେ ବସି ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି |


ନେହା ଅକ୍ଟୋବର 24 ରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଉଭୟ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ କିଛି ବନ୍ଧୁ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହକୁ ଆସିଥିଲେ,ବିବାହ ଫଂସନରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଅନେକ ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି| କହିରଖୁଛୁ ଯେ ନେହା ହଠାତ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜ ଏବଂ ରୋହନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଏବଂ କିଛି ସମୟ ପରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments