1 ମିନିଟର ବିଜ୍ଞାପନ କରିବା ପାଇଁ ଏତେ ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି ଅନୁଷ୍କା ଓ ବିରାଟ, ସାତ ପୁରୁଷ ଘରେ ବସି ଖାଇଲେ ବି ସରିବନି ପଇସା… ବାପରେ

ବଲିଉଡ ଏବଂ କ୍ରିକେଟ୍ ତାରକାଙ୍କ ଯୋଡି ଦଶନ୍ଧି ଧରି ରହିଆସିଛି | ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲି ହେଉଛନ୍ତି ସବୁଠାରୁ ପପୁଲାର ବିବାହିତ ଦମ୍ପତି। ଦୁହେଁ 2017 ମସିହାରେ ଇଟାଲୀରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଲୋକମାନେ ଉଭୟଙ୍କୁ ‘ବିରୁଷ୍କା’ ବୋଲି ଡାକନ୍ତି |

ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତ ଆଡ଼ ସୁଟ୍ ରେ ହୋଇଥିଲା

ଅନୁଷ୍କା ଏବଂ ବିରାଟ ପ୍ରଥମେ ସାମ୍ପୁ ବିଜ୍ଞାପନର ସୁଟିଂରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ। ଏହା ହେଉଛି 2013 ବର୍ଷ | ବିରାଟ ପ୍ରଥମ ଥର ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। ବିରାଟ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ସେ ବହୁତ ନର୍ଭସ ଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଏକ ମଜାଦାର ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ଘଟିଥିଲା ​​| ଅନୁଷ୍କା ଉଚ୍ଚ ହିଲ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଆଡ଼ ସୁଟ୍ ପାଇଁ ସେଟକୁ ଆସିଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ, ସେ ବିରାଟଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଉଚ୍ଚ ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ |

ବିରାଟ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ‘ସରି ‘ କହିଥିଲେ

ଏହି ଉଚ୍ଚ ହିଲରେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ଦେଖି ବିରାଟ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୋର ଉଚ୍ଚତା 6 ଫୁଟ ବୋଲି ତୁମକୁ କେହି କହି ନାହାଁନ୍ତି, ତୁମେ ଏହି ଉଚ୍ଚ ହିଲ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ଅନୁଷ୍କା ଏହା ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ କହିଥିଲେ’ ଏକ୍ସକ୍ୟୁଜ ମି । ‘ ବିରାଟ ତାଙ୍କ ଭୁଲକୁ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କଲେ। ସେ ଭାବିଲେ ମୁଁ ଏହା କହିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ତା’ପରେ ସେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଲେ।

ବନ୍ଧୁତା ପ୍ରେମରେ ପରିଣତ ହେଲା

ଅନୁଷ୍କା ଏବଂ ବିରାଟଙ୍କ ବିଜ୍ଞାପନ ସୁଟ୍ ତିନି ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିଲା। ଦୁହେଁ ଶୀଘ୍ର ଭଲ ବନ୍ଧୁ ହେଲେ |ଆଡ଼ ପରେ ମଧ୍ୟ ଦୁହେଁ ସେମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ଜାରି ରଖିଥିଲେ | ତା’ପରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ଶେଷରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କଲେ | ଏହି ଦିନ ଅନୁଷ୍କା ମଧ୍ୟ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି। ସେମାନେ ଶୀଘ୍ର ପିତାମାତା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ଏକାଠି ଆଡ଼ କରିବାକୁ ଏତେ ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି

ଆମେ ଅନୁଷ୍କା ଏବଂ ବିରାଟଙ୍କୁ ଅନେକ ଏଡ୍ସରେ ଏକାଠି ଦେଖିଛୁ | ସେମାନେ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ବିଜ୍ଞାପନରେ ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ମାଗନ୍ତି | ମାଇଣ୍ଟ୍ରା ଠାରୁ ମାନାଭାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ବିଜ୍ଞାପନ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ | ଯଦି ଉତ୍ସଗୁଡିକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ଅନୁଷ୍କା ଏବଂ ବିରାଟ ଏକତ୍ର ସମ୍ପାଦନା ପାଇଁ 10 କୋଟି ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ, ଯେତେବେଳେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଗତଥର ମାଇଣ୍ଟ୍ରାର ଏକ ବିଜ୍ଞାପନରେ ଦେଖାଦେଇଥିଲେ, ସେମାନେ ଏଥିପାଇଁ 10 କୋଟି ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରିଥିଲେ |

ଜାନୁଆରୀରେ ପିତାମାତା ହେବେ

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲି ଜାନୁଆରୀ 2021 ରେ ପିତାମାତା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଅନୁଷ୍କା ନିଜେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments