ଦିନେ ମାରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଏବେ ନିଜର ନୁଆ ଲୁକରେ ଉଡାଇ ଦେଲେ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୋସ

ଏହା କ୍ୱଚିତ୍ ଦେଖାଯାଏ ଯେ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ଷ୍ଟାର ନିଜ ପ୍ରତି ଫଟୋ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥାନ୍ତି | ଏହି ତାଲିକାରେ ୟେ ମେରୀ ଲାଇଫ୍ ହେ ର ବୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟାର ଶମା ସିକନ୍ଦରଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ଶମା ହେଉଛନ୍ତି ଟିଭିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନାମ | ଏଥି ସହିତ, ଏହା ସେ ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ଚିତ୍ର ହେତୁ ପୁଣି ଥରେ ହେଡଲାଇନରେ ଅଛନ୍ତି | ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ନୁହେଁ ଶମା ଏକ ବିକିନି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସେ ନିଜର ସାହସିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶମା ବହୁତ ସକ୍ରିୟ | ଯେଉଁଠାରେ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହିତ ଏକରୁ ଅଧିକ ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି | ସେ ପ୍ରାୟତ ତାଙ୍କ ଫଟୋସୁଟର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରନ୍ତି | ଶମା ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ସେ କୁଆଡେ ଯାଆନ୍ତି, ସେ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତି ନାହିଁ |

ଟିଭି ସିରିଏଲ ୟେ ହେ ଲାଇଫ ଦ୍ୱାରା ଶମା ସିକନ୍ଦରଙ୍କୁ ସ୍ୱୀକୃତି ମିଳିଥିଲା ​​| ଏହି ସିରିଏଲରେ ଶମା ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ | ଜଣେ ସରଳ ଝିଅର ଭୂମିକାରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ଶମା ମେକ୍ ଇନ୍ ପରେ ଅଭିନୟ ଜଗତକୁ ଫେରି ଆସିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ସିରିଏଲ ‘ବାଲଭୀର’ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ମାୟା’ ହେତୁ ସେ ଲାଇମ୍ ଲାଇଟ୍ ରେ ଆସିଥିଲେ | ସେ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ କ୍ଷୁଦ୍ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସେକ୍ସାହୋଲିକ୍ ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ | ଏହି କ୍ଷୁଦ୍ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଶମା ତାଙ୍କ ସହ-ଷ୍ଟାରଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଚୁମ୍ବନ ଏବଂ ବୋଲ୍ଡ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି | ଏହି ବୋଲ୍ଡ ମେକଅଭର ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲେ | ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟାଇଲ ପାଇଁ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା ପାଇଥିଲେ ।

ଶମା ଶାୟଶା ନାମକ ଏକ ଫ୍ୟାଶନ୍ ବୁଟିକ୍ ଅଛି | ଏହି ବୁଟିକ୍ ଉନ୍ମୋଚନ ସମୟରେ ସୁସ୍ମିତା ସେନଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ | ସମ୍ପ୍ରତି ତାଙ୍କ ମଡେଲିଂ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି | ଏଥି ସହିତ, ଶମା କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ଡିପ୍ରେସନରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି | ଉଦାସୀନତା ହେତୁ ସେ 5 ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବେବାକି ସହ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି। ଶମା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମ ସମୟରେ ସେ ଅନେକ ଥର କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ନିଜେ କେବେ ମଧ୍ୟ ଏହି ରାସ୍ତାକୁ ଯିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଯିଏ ଏହି ରାସ୍ତାକୁ ଯାଆନ୍ତି ସେ ଖରାପ ନୁହଁନ୍ତି, ଏହା ହେଉଛି ତାଙ୍କର ଇଚ୍ଛା । ଶମା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ 14 ବର୍ଷ ବୟସରେ କିପରି କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ, ଯେତେବେଳେ କେହି ମୋତେ ସ୍ପର୍ଶ କରନ୍ତି କିମ୍ବା ଡ୍ୟାବ୍ କରନ୍ତି, ମୁଁ ତାଙ୍କର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ବୁଝିପାରୁ ନଥିଲି | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେବୁଝିଲେ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ଏହି ବିବୃତ୍ତି ସହିତ ସେ ଅନେକ ଆଲୋଚନାରେ ଆସିଥିଲେ |

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସେ ସିରିଏଲ୍ ‘ୟେ ମେରୀ ଲାଇଫ୍ ହେ’ (2003), ‘ସେବନ୍’ (2011) ଏବଂ ‘ବାଲଵୀର୍’ (2014) ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ସେ ପ୍ରେମ ଅଗଣ (1998), ମନ (1999), ଅଙ୍କଶ (2002), ଧୁମ ଧଡାକା (2008) ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments