ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ହିରୋଇନଙ୍କ ପରେ ଏବେ ଆସିଲା ହିରୋଙ୍କ ପାଳି, NCBର ଟାର୍ଗେଟରେ ଅଛନ୍ତି ଏହି ବଡ ବଡ କଳାକାର ମାନେ… ଏବେ ଏମାନେ ପଡିବେ ଧରା…

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଥିବାବେଳେ ଏନସିବି ଏହି ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଏଙ୍ଗଲ ପ୍ରକାଶ କରିଛି। ଯେବେଠାରୁ ଏହି ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଏଙ୍ଗଲ୍ ପଦାକୁ ଆସିଥିଲା, ସେହି ଦିନଠାରୁ ଏନସିବି ଦ୍ୱାରା 18 ଜଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ସହ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏନସିବି ପଚରାଉଚରା କରିଛି। ଏଥିରୁ ଏହା ବୁଝାପଡୁଛି ଯେ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଏନସିବି ତାଲିକାରେ ଆହୁରି ଅନେକ ବଲିଉଡ ତାରକା ଆସିପାରିବେ।

ଡ୍ରଗ୍ ମାମଲାରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେବଳ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ଏନସିବିର ହାତ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ପୁରୁଷ କଳାକାରଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପଡିପାରେ। ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ ଏନସିବି ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡାକିପାରେ। ହ୍ରିତିକଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସାହିଦ କପୁର, ରଣଭୀର ସିଂ ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ କୁହାଯାଇପାରେ। ବଲିଉଡ-ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ନକ୍ସସ୍ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କୁ ଡକାଯିବ।

ବାସ୍ତବରେ, ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ 2017 ମସିହାରେ ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ, ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇର କୋକିଲାବେନ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଅସୁସ୍ଥତା ହେତୁ ହ୍ରିତିକ ମଧ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ବିରତି ନେଇଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏନସିବିର ପରବର୍ତ୍ତୀ ପଦକ୍ଷେପ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ଡାକ୍ତରୀ ରିପୋର୍ଟ ପାଇବା ହେବ। ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ମଧ୍ୟ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ କେବଳ ହ୍ରିତିକ ନୁହଁନ୍ତି ରଣଭୀର ସିଂ, ସାହିଦ କପୁର ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲ ମଧ୍ୟ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେବଳ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଏନସିବିର ଅନୁସନ୍ଧାନ ଚାଲିଥିଲା, ଯାହା ପରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କୁ କାହିଁକି ପଚରାଯାଉ ନାହିଁ ସେ ନେଇ ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏନସିବି ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଗୋଟିଏ କଥା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ବଲିଉଡ ପାର୍ଟୀରେ ଅନେକ ତାରକା ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ। ଗତକାଲି ଏନସିବି ଦଳ ବଲିଉଡର ପ୍ରମୁଖ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ସାରା ଅଲି ଖାନ, ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ।

ପଚରାଉଚରା ପରେ ସମସ୍ତ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଫୋନ୍ ଜବତ କରାଯାଇଛି। ଏବେ ଆଶା କରାଯାଉଛି ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଜବତ ମୋବାଇଲରୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ। ଏଥି ସହ ଗତକାଲି ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏନସିବି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ତିନିଥର କାନ୍ଦିଥିଲେ। ଯଦିଓ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ଡ୍ରଗ୍ ନେବା କଥାରେ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଦୀପିକା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ 2017 ମସିହାରେ ସେ ତାଙ୍କ ପରିଚାଳକ କରିସ୍ମା ପ୍ରକାଶଙ୍କ ସହ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ। ଏଥିସହ ଶ୍ରଦ୍ଧା-ସାରା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଏକ ଭ୍ୟାନିଟି ଭ୍ୟାନରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments