ହନିମୁନ୍‌ରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ରୋମାଣ୍ଟିକ ହେଲେ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ, ସମୁଦ୍ର ଭିତରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ କରିଲେ ଏମିତି କାମ…

ଉଭୟ ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଏବଂ ବଲିଉଡରେ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନାମ | ‘ସିଙ୍ଗହମ୍’ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଜିକାଲି ମାଲଦ୍ୱୀପରେ ହନିମୁନ୍ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ ବ୍ୟବସାୟୀ ଗୌତମ କିଚଲୁଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏବେ ସେ ତାଙ୍କ ହନିମୁନ୍ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କାଜଲ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି। ଏଠାରେ ସେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ଜିନିଷଗୁଡିକ ସେୟାର କରନ୍ତି | ନିକଟରେ ସେ ତାଙ୍କ ହନିମୁନ୍‌ର କିଛି ଆକର୍ଷଣୀୟ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଗୌତମଙ୍କ ସହ ସମୁଦ୍ରରେ ସ୍ବିମ୍ମିଙ୍ଗ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ପହଁରିବା ସମୟରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ହାତ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରେମ ସହିତ ଚାହିଁ ରହିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଏଥିରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ କାଜଲର ଏକ ଭିନ୍ନ ଷ୍ଟାଇଲ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଛନ୍ତି | ଫଟୋ ଦେଖି ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଏହି ବିବାହରେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି |

ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକୁ କାଜଲ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ମୁଁ ସମୁଦ୍ରକୁ ଭଲ ପାଏ | ମୁଁ ସବୁବେଳେ ନୀଳ ରଙ୍ଗକୁ ପସନ୍ଦ କରେ। ”କାଜଲଙ୍କ ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ବହୁ ପରିମାଣରେ ଲାଇକ୍ ଏବଂ କମେଣ୍ଟ ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି |


ଏହା ପୂର୍ବରୁ କାଜଲ ତାଙ୍କ ହନିମୁନ୍‌ର କିଛି ଅନନ୍ୟ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ସେ ମାଛ ଏବଂ ପାଣିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଛାତ ତଳେ ବିଛଣାରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ପୋଜ୍ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ। କାଜଲଙ୍କ ଏହି ଷ୍ଟାଇଲ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥିଲା।


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ କାଜଲ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ପାଞ୍ଚ ତାରକା ହୋଟେଲରେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିବାହ ସମାରୋହ କରିଥିଲେ। ଏହି ଉତ୍ସବରେ ତାଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। କରୋନାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବିବାହ ଉତ୍ସବକୁ ସରଳ ରଖାଯାଇଥିଲା |


ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ହନିମୁନ୍‌ର ଫଟୋ କିପରି ଲାଗିଲା, ଆମକୁ ମନ୍ତବ୍ୟ ବିଭାଗରେ ଆମକୁ କୁହନ୍ତୁ | କାମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ କାଜଲ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର କମଲ ହାସନଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ୨’ରେ ନଜର ଆସିବେ। କାଜଲଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments