ହରିୟାଣାର ମନ୍ତ୍ରୀ ଲଗାଇଲେ କରୋନା ଟୀକା, ତାପରେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ହେଇଗଲା ଏମିତି… ଜୁହି ସେୟାର କଲେ ଏମିତି MeMe…

ଗତ କିଛି ମାସ ଧରି ଧର୍ଯ୍ୟର ଦେଶ ଏବଂ ବିଶ୍ୱ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଜିନିଷଟି ହେଉଛି କରୋନା ଟିକା। ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବା ସହିତ ଏହାର ଅପେକ୍ଷା ବଢିବା ସହିତ ଏହା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି | ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଅନେକ ଥର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦେଶ ଶୀଘ୍ର କରୋନା ଟିକା ପାଇବ।

ଦେଶରେ କରୋନା ଟିକା ମଧ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଉଛି, ଏହା ନିକଟରେ ହରିୟାଣା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅନିଲ ବିଜୟଙ୍କ ଉପରେ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବାରୁ ସବୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି |

ହରିୟାଣା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅନିଲ ବିଜୟ ଟ୍ୱିଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ନଭେମ୍ବର 20 ରେ, କରୋନା ଟିକା ‘କୋଭାକ୍ସିନ’ର ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଟିକା ଅନିଲ ବିଜୟଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରୟୋଗ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ସତ୍ୱେ କରୋନା ପୋଜିଟିଭ ହୋଇଥିବାରୁ ଜଣାଶୁଣା ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୁହି ଚାୱଲା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲେ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୁହି ଚାୱଲା ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟ ଜରିଆରେ ଏକ ଚମତ୍କାର ମେମ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ଦେଖି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ମେମ ଭୟଙ୍କର ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଏହାକୁ ଅଂଶୀଦାର କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଅନେକ ମଜାଦାର ମନ୍ତବ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି |

ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଜୁହି ଚାୱଲାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର ହୋଇଥିବା ମେମରେ ଦୁଇଟି ମୂଷା ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଉଭୟ ମୂଷା ପରସ୍ପର ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ପ୍ରଥମ ମୂଷା ଦ୍ଵିତୀୟ ମୂଷାକୁ କହୁଛି ଯେ ତୁମେ ଟିକା କରିବାକୁ ଯାଉଛ? ଫଟୋରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଦ୍ୱିତୀୟ ମୂଷା ଛିଡା ହୋଇଛି ଏବଂ ସେ ସମାନ ଭାବରେ କହୁଛି ଯେ ତୁମେ ପାଗଳ | ସେମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଣିଷ ଉପରେ ଏହାର ପରୀକ୍ଷା ଶେଷ କରିନାହାଁନ୍ତି |


ଜୁହିଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ ଭାଇରାଲ ହେବା ମାତ୍ରେ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରିଥିଲେ। ଜଣେ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ହରିୟାଣା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅନିଲ ବିଜୟଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ କୋଭିକିନର ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପରେ ଏହା ହେଉଛି ପରିସ୍ଥିତି। ସମୀର ନାମକ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୁଁ କୋଭାକ୍ସାଇନ୍ ପାଇଁ ଟିକା ପାଇବାକୁ ଭୟ କରୁଛି। ଏହା ସହିତ ଜୁହିଙ୍କ ଟୁଇଟ୍ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟର ଲାଇନ ଲାଗିଛି। ଜୁହି ଚାୱଲାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍ ଯେତିକି ମଜାଳିଆ, ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଉପରେ ମଜାଳିଆ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି।

ଜୁହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଠାରୁ ଦୂରରେ

ଜୁହି ଚାୱଲାଙ୍କ ନାମ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ | 90 ଦଶକରେ ଜୁହି ଚାୱଲା ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ବଲିଉଡକୁ ଅନେକ ହିଟ୍ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି। 1995 ମସିହାରେ, ଜୁହି ଜୟ ମେହେଟ୍ଟାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଆଜି ସେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ମାତା |

Share Your Views In Comments Below

comments