He Bhagban: ଫେସବୁକ ଲାଇଭରେ ବାପା ମାଙ୍କୁ ଦେଲେ ଶେଷ ସନ୍ଦେଶ, ତା’ପରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଦୁଃଖରେ କରିଦେଲେ ଏମିତି କାଣ୍ଡ….

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଜାଲଗାଓଁରୁ ଏକ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଖବର ଆସିଛି | ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ଦୁଃଖିତ ହେବା ପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ଫେସବୁକରେ ଏକ ଲାଇଭ ଭିଡିଓରେ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଦିୱାଲୀ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବିଷ ପିଇ ଜୀବନ ଦେଇଥିଲେ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଉଭୟଙ୍କର ପ୍ରେମ ବିବାହ ଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ପରିବାରରେ ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା ​​| ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରମୋଦ ଶେଟ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ପ୍ରମୋଦ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନର ଦ୍ୱାରରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଏକ ଲାଇଭ ଭିଡିଓ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଛନ୍ତି। ମଙ୍ଗଳବାର ଅପରାହ୍ନରେ ପ୍ରମୋଦ ଶେଟଙ୍କ ମୃତଦେହ କ୍ଷତାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଥିଲା।


ଟ୍ରେନରୁ ଡେଇଁପଡି ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ପୋଲିସ ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଛି ଏବଂ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଫେସବୁକ୍ ଲାଇଭ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଏକ ବାର୍ତ୍ତାରେ ପ୍ରମୋଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ମୋର ଚେହେରା ନ ଦେଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରୁଛି। ମୁଁ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ନେଉଛି କାରଣ ମୋ ପତ୍ନୀ ଆଉ ଏହି ଦୁନିଆରେ ନାହାଁନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments