ହେ ଭଗବାନ! ସାପ ଗିଳିଦେଲା AK-47, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା… ଫୋଟୋ ଦେଖି ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

ଦୁନିଆର ପ୍ରତ୍ୟେକ କୋଣରେ, ଆପଣ ଅନେକ ପ୍ରଜାତିର ସାପକୁ ଦେଖିପାରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ଭୟ ଏବଂ ବିଷକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦର୍ଶାଉଛନ୍ତି, ସେହିଭଳି ଏକ କଳା ସାପର ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଏପରି ଲାଗୁଛି ଯେ ସେ AK 47 ଗିଳିଦେଇଛି | ଏହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇନାହିଁ ଯେ ବାସ୍ତବରେ ସାପଟି ଏହାକୁ ଗିଳିଛି, ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ସତ୍ୟ କି ନୁହେଁ ତାହା ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇନାହିଁ, ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଏହା ଏକ 5 ମାସ ପୁରୁଣା ଫଟୋ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

Ak 47 ଗିଳୁଥିବା ସାପର ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ୱିଟର ମାଧ୍ୟମରେ @peah_judin ନାମକ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ତଥାପି ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର ହେବା ମାତ୍ରେ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ଟ୍ୱିଟରରେ ହଜାରେ ରିଟ୍ୱିଟ ଏବଂ ହଜାରେ ଲାଇକ୍ ମିଳିଲା |

ଲୋକମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ଉପରେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି, ସାପ ଏହାର ଶିକାରକୁ ମାରିବା ପାଇଁ ଏହାର ଚାରିପଟେ ବୁଲି ଥାଏ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଫଟୋ ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ଏହା କାହା ଦ୍ୱାରା ତିଆରି ହୋଇଛି | ଭଲ ଭାବରେ ଏଡିଟ କରିବା ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ୍ ହୋଇଛି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକମାନେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି କାରଣ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ, କେହି ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେ ଯେ ସାପ Ak 47 କୁ ବାସ୍ତବରେ ଗିଳି ଦେଇଛି | ଦୁନିଆରେ 3000 ରୁ ଅଧିକ ପ୍ରଜାତିର ସାପ ଦେଖାଯାଏ | ସବୁଠାରୁ ଛୋଟ ସାପ ହେଉଛି ଏକ ଥ୍ରେଡ୍ ସ୍ନାକ୍ ଯାହାର ଲମ୍ବ 12 ସେମି ଏବଂ ଲମ୍ବା ହେଉଛି ପାଇଥନ୍ ରିଟିକଲଟେଜ୍, ଯାହାର ଲମ୍ବ 30 ଫୁଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇପାରେ |

Share Your Views In Comments Below

comments