କ୍ୟାମେରା କୁ ହିନ୍ଦୀରେ କ’ଣ କୁହାଯାଏ? ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଦେଲେ ଏମିତି ଉତ୍ତର, ଶୁଣିକି ଶାହାରୁଖ ଖାନ ବି ହୋଇଗଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ…

ବିୟୁଟି ବିଠ ଏବଂ ବ୍ରେନ ଅର୍ଥାତ୍ ‘ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ’ ର ମିଶ୍ରଣ କ୍ୱଚିତ୍ ଦେଖାଯାଏ | ମିସ୍ ୱଲଡ଼ ଥିବା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବିୟୁଟି ବିଠ ବ୍ରେନ କୁହାଯାଏ। ଏହାର କାରଣ ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ସେ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଅତି ବୁଦ୍ଧିମାନ ମଧ୍ୟ | ଆଜିକାଲି ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏକ ଭିଡିଓରେ ଏହାର ପ୍ରମାଣ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି |

ବାସ୍ତବରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଏବଂ ଶାହରୁଖ ଖାନ ନିଜ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁ | ଉଭୟ ଏକାଠି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଥଟ୍ଟା କରୁଥିବା ଏହି ଦିନର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି | ଏହି ଭିଡିଓ ଏକ ପୁରସ୍କାର ଶୋ’ର | ଏଥିରେ ଶାହରୁଖ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ମଞ୍ଚରେ କିଛି ଇଂରାଜୀ ଶବ୍ଦର ହିନ୍ଦୀ ଅର୍ଥ ପଚାରିଥିଲେ। ପୂର୍ବ ପରି ଶାହରୁଖ ସିନେମା, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ଅଭିନେତା ପରି ଶବ୍ଦର ହିନ୍ଦୀ ଅର୍ଥ ପଚାରିଥିଲେ। ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସଠିକ୍ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ |

ତା’ପରେ ଶାହାରୁଖ ଐଶଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ କ୍ୟାମେରା ହିନ୍ଦୀରେ କ’ଣ କୁହାଯାଏ ? ହି ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଟିକେ ଭାବନ୍ତି ଏବଂ ତା’ପରେ ଉତ୍ତର ଦିଅନ୍ତି, ‘ପ୍ରତିଫଳନ ବାକ୍ସ’ | ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଏହି ଉତ୍ତର ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଭିକି କୌଶଲଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବସି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଚାହିଁ ରହିଥାନ୍ତି।

ଐଶଙ୍କ ଉତ୍ତର ଶୁଣି ଶାହରୁଖ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ବହୁତ ଉନ୍ନତି ହୋଇଛି’। ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ କୁହନ୍ତି ‘କ୍ଷମା କରିବେ’। ଏହା ପରେ ଶାହାରୁଖ ମଧ୍ୟ ଐଶଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାର ଅଭିଜ୍ଞତା ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି। ସେ କୁହନ୍ତି ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସହ ମୋର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଜୋସ୍’ କରିଥିଲି, ମୋ ଭଉଣୀ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଥିଲେ। ଦ୍ୱିତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେବଦାସରେ ମାମଲା ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଚାଲିଗଲି। ତା’ପରେ ‘ମୋହବତେନ୍’ ଏକ ଭୂତ ଥିଲେ | ଶାହାରୁଖଙ୍କ ଏହି କଥା ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ |


ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜିର ଆଜି ପୋଷ୍ଟରେ ଶାହାରୁଖ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଏହି ମଜା କିପରି ଲାଗିଲା ?

Share Your Views In Comments Below

comments