ହୋଟେଲ ରୁମ ଭିତରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସହ ଏମିତି କାମ କରି ଦେଇଥିଲେ ବିବେକ ଓବରୋଏ… ତାପରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାଏ ରାଗିଯାଇ କରିଦେଇ ଥିଲେ ବ୍ରେକଅପ… Bollywood କଳା ସତ

ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଆଜି ହୁଏତ ବଚ୍ଚନ ଖାନଦାନର ବୋହୂ ଏବଂ ଜଣେ ସଫଳ ‘ଅଭିନେତ୍ରୀ’ ହୋଇଥାଇ ପାରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର କଥା ଆସେ, ଏମିତି ଏକ ସମୟ ଥିଲା, ତାଙ୍କ ନାମ ସାଲମାନ ଖାନ ସହିତ ଜଡିତ ଥିଲା | ସଲମାନ ଖାନ୍ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ସାରା ବିଶ୍ୱ ଜାଣେ | ଏହା ‘ହମ ଦିଲ ଦେ ଚୁକେ ସନମ’ ରୁ ତାଙ୍କର ଆଫେୟାର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା |

ଏହାସଲମାନ ଖାନ ଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଦୁରେଇ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ବିବେକ ଓବରୟ ଙ୍କ ନିକଟତମ ହୋଇଥିଲେ | ଐଶ୍ ଏବଂ ବୀବେକ ‘କ୍ୟୁ ହୋ ଗୟା ନା’ ରେ ଏକାଠି କାମ କରିବା ପରେ ଉଭୟ ନିକଟତମ ହୋଇଥିଲେ | କୁହାଯାଏ ଯେ ଯେତେବେଳେ ସଲମାନ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ବିବେକ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ। ବିବେକ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ଉଭୟ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି। ବିବେକ ଏକ ଭୁଲ କରିଥିଲେ ଯାହା ତାଙ୍କ ଜୀବନକୁ ଦୂରେଇ ଦେଇଥିଲା |

ବିବେକ ଚାହୁଁଥିଲେ ଯେ ସଲମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଧୋକା ଖାଇଥିବା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ତାଙ୍କ ସହିତ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ରୁହନ୍ତୁ | 2003 ରେ ଥରେ ବିବେକ ହୋଟେଲର କୋଠରୀରେ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ଡାକି କହିଥିଲେ ଯେ ସଲମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ମତେ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବା ପାଇଁ ଧମକ ଦିଆଯାଉଛି ଏବଂ ବାରମ୍ବାର ଫୋନରେ ଧମକ ଦିଆ ଯାଉଛି |

ସଲମାନ ନିଶାରେ ମୋତେ ରାତିରେ 41 ଥର ଫୋନ କରି ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବା ପାଇଁ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି | ଏହା ପରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ନିଜେ ବିବେକଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ କାରଣ ସେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିବାଦରେ ପଡ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁ ନଥିଲେ। ଏହାପରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ବିବେକଙ୍କୁ ଏଭଏଡ଼ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments