ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଯାହାକୁ ଭାବୁଥିଲେ ଜଣେ ସାଧାରଣ ଝିଅ ସିଏ ବାହାରିଲେ ଏହି ବୋଲିଉଡ଼ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ପତ୍ନୀ, ଫୋଟୋ ଦେଖି ଉଡିଯିବ ହୋସ

କୁହାଯାଏ ଯେ ଯିଏ ଏହି ଦୁନିଆରେ ଜନ୍ମ ହୁଏ ସେ ନିଜ ଭାଗ୍ୟ ସହିତ ଜନ୍ମ ହୋଇଥାଏ | ତେଣୁ ଏହା ଜରୁରୀ ନୁହେଁ ଯେ ଯଦି ଜଣେ ଗରିବ ପରିବାରରେ ଜନ୍ମ ହୁଏ, ତେବେ ସେ ସାରା ଜୀବନ ଗରିବ ରହିବେ | କାରଣ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳି ଯାଏ ସେତେବେଳେ ସେ ଜଣେ ରାଜା ମଧ୍ୟ ହୋଇଯାଏ | ବଲିଉଡରେ ଆପଣ ଏହାର ଅନେକ ଉଦାହରଣ ପାଇବେ |

ଆଜ୍ଞା ହଁ, କାରଣ ଏହି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଆପଣ କିଛି ତାରକାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ, ଯେଉଁମାନେ ରାତାରାତି ନାମ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି | ଯାହା ସେମାନେ ନିଜେ ମଧ୍ୟ କଳ୍ପନା କରି ନଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଏପରି କିଛି ତାରକା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଅନେକ ନାମ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ପାଇବା ପରେ ମଧ୍ୟ ହଠାତ୍ ବିସ୍ମୟର ଅନ୍ଧକାରରେ ହଜିଯାଇଛି | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ତାଙ୍କ ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଦେଇଛି |

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଚିତ୍ର ଦେଖାଉଛୁ ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଲୋକମାନେ ବୁଝୁଥିଲେ ସେହି ଛୋଟ ପିଲାଟିର ଫୋଟୋ ସାଧାରଣ ଝିଅ ଫୋଟୋ | କିନ୍ତୁ ତାହା ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଫୋଟୋ | ଆଜିର ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଏକ କ୍ରେଜ ଅଛି ଯେ ଏହି ଯୁଗରେ କୌଣସି ଭିନ୍ନ ଫୋଟୋ କିମ୍ବା କୌଣସି ଭିଡିଓ ଅତି ସହଜରେ ଭାଇରାଲ ହୁଏ |

ଆଜି ମଧ୍ୟ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଛି, ଜଣେ ସରଳ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଶିଶୁର ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ଲୋକମାନେ ଏହା ଜାଣିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ପରିଚୟ ଜାଣି ନଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ | ସୂଚନା ପାଇଁ, ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ ଯେ ଯଦିଓ ଏହି ଝିଅଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ରେ ଶୋଉଛି |

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସେ ଜଣେ ସାଧାରଣ ଝିଅ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଶାହିଦ କପୁରଙ୍କ ପତ୍ନୀ | ହଁ, ଏହି ସୁନ୍ଦର ଝିଅଟି ହେଉଛନ୍ତି ସହିଦଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମୀରା ରାଜପୁତ | ଆପଣ ହୁଏତ ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରୁନଥିବେ | କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମୀରାଙ୍କର ଏହି ସୁନ୍ଦର ଫୋଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି | ମୀରା ବର୍ତ୍ତମାନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ହଟ ଏବଂ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ମୀରା ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନରେ କିପରି ଥିଲେ ଏବଂ ବିବାହପରେ କିପରି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି |

ଆଜି ସହିଦଙ୍କ ସହ ମୀରାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଜଣାଇବା ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଏହି ଫୋଟୋ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଲ ସମୟର ଅଟେ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସହିଦ 2015 ରେ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଲ ସମୟର ବନ୍ଧୁ ମୀରାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ମୀର ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସହ ସ୍କୁଲ ପାସ୍ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ, ମୀରା ତାଙ୍କ ପୋଷାକ ବିଷୟରେ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୀରା ଏବଂ ସହିଦଙ୍କ ଝିଅ ମିଶା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ଭଳି ହଉଛନ୍ତି | ମୀରା ତାଙ୍କୁ ଏକ ଷ୍ଟାଇଲିଷ୍ଟ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧାଉଛନ୍ତି | ଯାହା ଷ୍ଟାର ପିଲାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ |

Share Your Views In Comments Below

comments