ଯାହାକୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଭାବୁଥିଲେ ଛୋଟ ମୋଟ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ସେ ପ୍ରକୃତରେ ବାହାରିଲେ Superstar ସହିଦ କପୁରଙ୍କ ଭଉଣୀ… ଫୋଟୋ ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଯିବେ

ସହିଦ କପୁର 2003 ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ଇଶ୍କ ଭୀଷ୍କ’ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ କେନ୍ ଘୋଷ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସହିଦ ରାଜୀବ ମାଥୁର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ତେବେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଫିଲ୍ମଟି ସେତେଟା ସଫଳ ହୋଇନଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରେ ସେ ବଲିଉଡର ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିଲେ | ଯେଉଁଥିରେ ‘ବିଭା’, ‘କମିନେ’ ​​ଏବଂ ‘ହାଇଦର’ ଭଳି ଫିଲ୍ମ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ |

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ସହିଦଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ନାମ ସନାହା କପୁର | ସନାହା ଅଭିନେତା ପଙ୍କଜ କପୁରଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ ସୁପ୍ରିୟା ପଠକଙ୍କ ଝିଅ। ବାସ୍ତବରେ, ପଙ୍କଜ କପୁରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ହେଉଛନ୍ତି ନୀଲିମା ଆଜିମ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପୁଅ ଅଛନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବଡ଼ ସହିଦ କପୁର ଏବଂ ସାନ ପୁଅ ଇଶାନ ଖତର, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସହିଦ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇ ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ସନାହା କପୁରଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ସନାହା କପୁର ଜଣେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ସେ 2015 ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ସାନଦାର’ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ପିତା ପଙ୍କଜ କପୁର, ଭାଇ ସହିଦ କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ତାଙ୍କ ସହ ଥିଲେ। ତେବେ ଫିଲ୍ମଟି ଖରାପ ଏବଂ ଫ୍ଲପ୍ ହେଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ସନାହା କପୁରଙ୍କ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳି ନଥିଲା।

Share Your Views In Comments Below

comments