ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାପସୀ ପନ୍ନୁଙ୍କୁ କହିଲେ- ‘ଫାଲତୁ ହିରୋଇନ’ ତ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିଦେଲେ ଏମିତି କାମ, ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ହିଁ…

ପ୍ରତିଦିନ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଫଟୋ କିମ୍ବା ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଉପରେ କିପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ସେ ବିଷୟରେ କିଛି କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ | ବେଳେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା ଶୁଣିବାକୁ ପାଆନ୍ତି, ବେଳେବେଳେ ସେ ଏତେ ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଯାଆନ୍ତି, ଯାହାର ଉତ୍ତର ଦିଆଯାଇପାରିବ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାପସୀ ପନ୍ନୁଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି।


ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରାଯିବା, ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ। ଅନ୍ୟ ଏକ କଥା ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ତାପ୍ସୀ ତାଙ୍କ ଟ୍ରୋଲରଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲର ଜବାବ ଦେଇ ପାଟି ବନ୍ଦ କରି ଦିଅନ୍ତି| ବାସ୍ତବରେ, ଏଥର କିଛି ଘଟିଗଲା, ଯାହା ପରେ ତାପସୀ ନିଜକୁ ଅଟକାଇ ପାରିଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ଟ୍ରୋଲକୁ କିପରି ସମ୍ଭାଳିଲେ ତାହା ସବୁଠାରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେଉଛି |

ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ସ୍କ୍ରିନସଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ ଏହି ସ୍କ୍ରିନସଟକୁ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କାହାଣୀରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହି ସ୍କ୍ରିନସଟରେ, ତାପସୀ ତାଙ୍କ ଟ୍ରୋଲ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ | ଏହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ତାପସୀଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରି ଲେଖିଥିଲେ, ଆପଣ କିପରି ଅଭିନୟ କରିବେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ, ଆପଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବାଛନ୍ତି ଏବଂ କରନ୍ତି |

ତାପସୀ ଏହି ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ

ତାପସୀ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ପ୍ରକୃତରେ କ’ଣ ବାଛିଚି ? କାରଣ ମୁଁ ବାଛିଚି, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ବୁଝିପାରିବ ନାହିଁ | ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ତାପସୀଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଥିଲେ | ତାପସୀ ଏକ ସନ୍ଦେଶକୁ ଅସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାପସିଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଭୁଲ ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁଣି ଥରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଉତ୍ତର ଦେଇ ଲେଖିଥିଲେ, “ଏ ହେ … ତୁମେ ବହୁତ ଜିଦ୍ଖୋର। ଦୟାକରି 4-5 ଥର ଲେଖନ୍ତୁ, ବୋଧହୁଏ ମୁଁ ରାଜି ହୋଇଯିବି ”|

ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ତାପସୀ ଦୁଇଟି ବ୍ୟଙ୍ଗାତ୍ମକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଅନ୍ୟ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଏହା ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ”। ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ ଯଦି କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ତାପସୀ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରଶ୍ମୀ ରକେଟର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାପସୀ ଜଣେ ଆଥଲେଟ୍ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି | ସେ ପ୍ରାୟତ ଏହି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments