ଜଣେ ଝିଅ ଅନଲାଇନରେ କରିଲେ ଖାଇବା ଅର୍ଡର, ତାପରେ ଘର ବାହାରେ ଲାଗିଗଲା 42ଜଣ ଡେଲିଭେରୀ ବୟଙ୍କ ଲାଇନ, ପୁରା ଘଟଣା ଶୁଣି ଚମକି ଯିବେ….

ଆଜିର ସମୟରେ ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟ ଘରେ ବସି ଅନଲାଇନରେ କରାଯାଉଛି | ଯଦି କେହି କିଛି ଖାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ କିଛି ମିନିଟ୍ ମଧ୍ୟରେ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଉଛି | ଦୁନିଆରେ ଅନେକ ଅନଲାଇନ୍ ଆପ୍ ଅଛି, ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ଘରୁ ଅନେକ ଜିନିଷ ଅର୍ଡର ହୋଇପାରିବ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ,ଯାହା ଜାଣିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ବାସ୍ତବରେ, ଫିଲିପାଇନ୍ସରୁ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ଖାଦ୍ୟ ଅନଲାଇନରେ ଅର୍ଡର କରାଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ 42 ଟି ଭିନ୍ନ ଡେଲିଭରି ବୟ ଅର୍ଡର ପହଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଏସବୁ ଦେଖି ଘରର ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | କ’ଣ ଘଟୁଛି କେହି ବୁଝିପାରିଲେ ନାହିଁ |

ଜଣେ ଝିଅ ଅନଲାଇନରେ ଖାଦ୍ୟ ଅର୍ଡର କରିଥିଲା

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଫିଲିପାଇନ୍ସର ସେବୁ ସହରର ଜଣେ ଝିଅ ଅପରାହ୍ନରେ ଖାଦ୍ୟ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଖାଦ୍ୟ ଅର୍ଡର କରିଥିଲା କୁହାଯାଉଛି। ଝିଅଟିର ପିତାମାତା ଘରେ ନଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଅନଲାଇନ ଖାଇବା ଓଡର କରି ସେ ତାଙ୍କ ଜେଜେମା’ଙ୍କ ସହ ଭୋଜନ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଖାଦ୍ୟ ଦେବା ପାଇଁ ଏକ ଡେଲିଭରି ବୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଝିଅର ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ଯାହା ଘଟିଲା ତାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଥିଲା |

42 ଡେଲିଭରି ବୁୟ ଅର୍ଡର ସହିତ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ

ଅର୍ଡର ଦେବାର ଅଳ୍ପ ସମୟ ପରେ, ଝିଅଟି ରାସ୍ତାରେ ଡେଲିଭରି ବୟର ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲା କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଡେଲିଭେରୀ ବୟ ପହଞ୍ଚିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ| ଅନେକ ଡେଲିଭରି ବୁୟ ରାସ୍ତାରେ ଦେଖାଯିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ| ଦେଖୁ ଦେଖୁ ସମୁଦାୟ 42 ଡେଲିଭରି ବୟଏକାଠି ହୋଇଥିଲେ | କ’ଣ ଘଟୁଛି ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ବୁଝିପାରିଲେ ନାହିଁ | ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ରାସ୍ତାରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବାଳକ ଏହି ଘଟଣା ଦେଖି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ରାସ୍ତାରେ ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ ଡେଲିଭରି ବୟ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହେବାକୁ ଲାଗିଲା | ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ସନ୍ଦେହ ଉପୁଜିଥିଲା ​​ଯେ ଝିଅଟି କୌଣସି ଭୁଲ କରିନାହିଁ ତଃ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସମଗ୍ର ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା |

ଏଠି ହୋଇଥିଲା ଭୁଲ

ଝିଅଟିର ବୟସ 7 ବର୍ଷ ହେବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି | ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ଘରେ ନଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ଜେଜେମା’ଙ୍କ ସହ ଭୋଜନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ତେଣୁ ସେ ଖାଦ୍ୟ ଅର୍ଡର କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଝିଅଟି ଖାଦ୍ୟ ଅର୍ଡର କଲା, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ସଂଯୋଗରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଲା, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପ୍ ମେସ୍ 42 ଖାଦ୍ୟ ଅର୍ଡର ହୋଇଥିଲା | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଝିଅଟି ଏକାଠି ଏତେ ଅର୍ଡର ଦେଖିବା ପରେ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲା | ପ୍ରକୃତରେ, ତା ପାଖରେ ଏତେ ବିଲ୍ କରିବାକୁ ଟଙ୍କା ନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପରେ ଝିଅଟିକୁ ତାଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ |

ଏହି ବିଷୟରେ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କର ମତାମତ କ’ଣ? କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସରେ କୁହନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments