ଜନି ଲିଭରଙ୍କ ପୁଅକୁ ଦେଖିକି ଭୁଲିଯିବେ ସଲମାନ ଶାହରୁଖଙ୍କୁ, ବାନେଇଛନ୍ତି ଏମିତି ବଡି, ଦେଖିଲେ କହିବେ ବାପା ଠାରୁ ପୁରା ଅଲଗା ପୁଅ…

ଜନି ଲିଭରଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ, ଜନି ଲିଭର ତାଙ୍କ କମେଡି ଟାଇମିଂ, ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସଂଳାପ ଏବଂ ଦୃଢ ଅଭିନୟ ସହିତ ବହୁତ ହସାଇଛନ୍ତି |ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜନି ଲିଭରଙ୍କ ନାମରେ ହିଟ୍ ହୋଇଛି ଏବଂ ଦର୍ଶକ ମଧ୍ୟ ଜନି ଲିଭରଙ୍କ କମେଡି ଦେଖିବା ପାଇଁ ସର୍ବଦା ଅପେକ୍ଷା କରିଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଯେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ସେ ଅଛନ୍ତି ସେଠାକୁ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିଛି|

ଜନି ଲିଭରଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ଜନ୍ ରାଓ ପ୍ରକାଶ ରାଓ ଜାନୁମାଲା, ଜନି ଲିଭର ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ଲିଭର କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଏଥିରୁ ସେ ଜନି ଲିଭର ଭାବରେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ, ଜନି ସୁନୀଲ ଦତ୍ତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦରଦ କା ରିସ୍ତା ସହିତ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ |

ଜନିଙ୍କ ପିଲାଦିନ ସଂଘର୍ଷ ଏବଂ ଦାରିଦ୍ରରେ ଅତିବାହିତ ହୋଇଥିଲା, ସେ ପୁନେ ରାସ୍ତାରେ କଲମ ବିକ୍ରି କରୁଥିବାବେଳେ ଅଶୋକ କୁମାରଙ୍କୁ ଅନୁକରଣ କରିଥିଲେ, ଶୋ’ରେ ଜୀନା ଇସିକା ନାମ ହେ ସୋ ରେ ଜନି ଗୋଟିଏ ଦିନରେ 100 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରୋଜଗାର କରୁଥିଲେ|

କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି, ଜନି ଲିଭରଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏକ ପୁଅ ଅଛି, ଯିଏ କି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାଙ୍କ ତୁଳନାରେ କିଛି କମ୍ ନୁହେଁ, ଯଦିଓ ଜନି ଲିଭର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଜାମି ଲିଭର ବିଷୟରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଜନି ଲିଭରଙ୍କର ଏକ ପୁଅ ଅଛି, ଯାହାର ନାମ ଜେସେ ଲିଭର |

ଜେସେ ଲିଭର ତାଙ୍କ ଫିଟନେସର ବହୁତ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି, ଆପଣ ଏଠାରେ ତାଙ୍କର କିଛି ଚିତ୍ର ଦେଖିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ଫିଟନେସ୍ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଏ, ଜେସେ ଲିଭରଙ୍କ ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଜେସେ ଲିଭର ଉଭୟ ଗୀତ ଗାଆନ୍ତି ଏବଂ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments