ଭଗବାନ ଙ୍କ ନାଁ ବଦଳରେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ନାଁ ରଖି ମୋବାଇଲ ଦୋକାନ ଖୋଲିଲେ ଜଣେ Fan, ତାପରେ Sonu ଯାହା କରିଲେ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଯିବେ

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ନିରନ୍ତର ସାହାଯ୍ୟ କରିଆସୁଛନ୍ତି | ଲକ ଡାଉନ ସମୟରେ ସେ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ନିରାପଦରେ ନିଜ ଘରକୁ ଆଣିଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ, ସେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ କିଛି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ | ତାଙ୍କର ଉଦାରତା ଏବଂ ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ସେ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମସିହା ଭାବରେ ଉଭା ହୋଇଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ବହୁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି | କରୋନା ମହାମାରୀରେ ଅସହାୟ ତଥା ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ସେ ହେଡଲାଇନ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି | ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଯାହା ମାଗନ୍ତି, ସେ ତୁରନ୍ତ ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଯାନ୍ତି |ମାସ ମାସ ବିତିଯିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସୋନୁ ସୁଦ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | କେତେବେଳେ ଏକ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ଏକ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହାତର ଅପରେସନ କରାଇଲେ, କେଳେବେଳେ ପନିପରିବା ବିକ୍ରୟ କରୁଥିବା ଜଣେ ଇଞ୍ଜିନିୟରଙ୍କୁ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରି ଯୋଗାଇଲେ | ଏହି ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛନ୍ତି |

ଲୋକମାନେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ନିଜ ଢଙ୍ଗରେ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛନ୍ତି | ବହୁତ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ଦୋକାନକୁ ଅଭିନେତାଙ୍କ ନାମରେ ନାମିତ କରିଛନ୍ତି | ସୋନୁ ସୁଦ ନାମରେ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଦୋକାନ ଖୋଲୁଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ସୋନୁ ସୋଡ ନାମକ ଏକ ଦୋକାନର ଚିତ୍ର ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଫ୍ୟାନ୍ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ନାମରେ ଖୋଲିଲେ ମୋବାଇଲ୍ ଦୋକାନ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ନିଜ ଷ୍ଟାଇଲରେ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ନାମରେ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଦୋକାନ ଖୋଲିଛନ୍ତି, ଯାହାର ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ବିକାଶ ଗୁପ୍ତା ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିବା ସମୟରେ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିଛନ୍ତି। ବିକାଶ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଦୁଇଟି ଛବି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ପ୍ରଥମ ଛବିରେ ସୋନୁର ଏକ ପୋଷ୍ଟର ଦୋକାନ ଉପରେ ଦେଖାଯାଏ, ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖାଥିଲା, “ଆର.କେ ସୋନୁ ସୁଦ ମୋବାଇଲ୍ ଷ୍ଟୋର୍, ବିକ୍ରୟ ଏବଂ ସେବା” | ଦ୍ୱିତୀୟ ଚିତ୍ରରେ ଦୋକାନର ଫଟୋ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ଏହି ଚିତ୍ର ସେୟାର କରି ବିକାଶ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସୋନୁ ସାର୍, ଆପଣଙ୍କ ଚଳନ୍ତା ଦୋକାନ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଚଷମା କିଣେଇ ଦିଅନ୍ତୁ ।

ସୋନୁ ସୁଦ ଏକ ମଜାଦାର ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି

ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଏହି ଟୁଇଟ୍ ର ମଜାଳିଆ ଢଙ୍ଗରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୁଁ ମାଗଣାରେ ରିଚାର୍ଜ କରିପାରିବି କି? ଏହା ସହିତ ଅଭିନେତା ଏକ ହସୁଥିବା ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି | ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ଲୋକମାନେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଉତ୍ତର ଦେବାର ଷ୍ଟାଇଲକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଉତ୍ତରକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ନିରନ୍ତର ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଲକ ଡାଉନ୍ ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ କିମ୍ବା ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଯଥାସମ୍ଭବ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି | ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଭାରତର ସୁପରହିଟ୍ ହୋଇଛନ୍ତି। ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ବିଷୟରେ ସବୁଆଡେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି |

Share Your Views In Comments Below

comments