ଜନ୍ମଦିନରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଏଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା ଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ, ଏମିତି କରୁଥିବାର ଆସିଲେ ନଜର… Video ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ…

ବଲିଉଡର ଅତି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପରିବାରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ଏକ ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି | କାରଣ ଘରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ନିଜକୁ ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ କରିଛନ୍ତି | ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ଭାବେ ବିବେଚନା କରାଯାଉଥିବାବେଳେ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ କରିଛନ୍ତି। ବୋହୁ ଏଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ ଏବଂ ପୁଅ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ଜଗତ ସହିତ ୱେବ୍ ସିରିଜରେ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ କରୁଛନ୍ତି। ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ଆଉ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସଦସ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି ଅଭିଷେକ ଏବଂ ଏଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା | ଏବଂ ଆମର ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ଅଛି |

ପ୍ରକୃତରେ ଅଭିଷେକ ଏବଂ ଏଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ 9 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି ଏବଂ ଆଜି ସେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମଗ୍ର ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ପୁଣି ଥରେ ଲାଇମଲାଇଟକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କୁ ନିଜ ନିଜ ଢଙ୍ଗରେ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଏବଂ ଜେଜେମା ଜୟା ବ୍ୟତୀତ ସମସ୍ତେ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି |

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ଜେଜେବାପା ଅର୍ଥାତ୍ ଅମିତାଭ ମଧ୍ୟ ପଛେଇ ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ନିଆରା ଢ଼ଙ୍ଗରେ ସେ ନାତୁଣୀକୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଅମିତାଭ ନିଜ ନାତୁଣୀ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ 9 ଟି ଫଟୋ ଉଠାଇ ନିଜର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏବଂ ଅମିତାଭଙ୍କ ଏହି ଢଙ୍ଗକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି |

ଏଥି ସହିତ ପିତା ଅଭିଷେକ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ଏକ ଚିତ୍ର ସହିତ ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କର ବିଶେଷ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଏଥିସହିତ ତାଙ୍କ ପ୍ରସଂଶକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଆଜି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ ପାଲଟିଛି ଏବଂ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଆସିଥିବା ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କର ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଏଥିରେ ଏକ ଗୀତ ଗାଇ ନାଚୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ସିତା ରାମଙ୍କ ଭକ୍ତିରେ ଆରାଧ୍ୟା ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଏଥନୀକ ଲୁକରେ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ବିଶେଷ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି |

କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ବର୍ଷ ତୁଳନାରେ, ଏହି ବର୍ଷ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ କମ ସେଲିବ୍ରେସନ ହୋଇଥିଲା କାରଣ ଦେଶର କରୋନା ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବଚ୍ଚନ ପରିବାରରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବଡ଼ ପାର୍ଟୀ ରଖାଯାଇ ନଥିଲା। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଅଭିଷେକ ଏବଂ ଏଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଚଳିତ ବର୍ଷ ଝିଅର ଜନ୍ମଦିନ ସରଳ ଭାବରେ ପାଳନ କରିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ଅମିତାଭ ମଧ୍ୟ ହଁରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ତେବେ ଆଜି ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ପରିବାରର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେକ କଟାଯିବ ।

ଦେଖନ୍ତୁ Video :


ଅନ୍ୟ ବର୍ଷ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ସମସ୍ତ ଷ୍ଟାରକିଡ୍ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଏକ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ପାର୍ଟି ମଧ୍ୟ ଆୟୋଜିତ ହେଉଥିଲା |

ଏଥିରେ ଆରାଧ୍ୟା ତାଙ୍କ ସ୍କୁଲ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଖୁବ ଏନଜୋୟି କରୁଥିଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments