OMG ! ଜେଲ ଯିବେ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ପୁଅ ଓ ବୋହୁ, କରିଦେଇଛନ୍ତି ଏମିତି କାଣ୍ଡ, ଜାଣିଲେ ଆପଣ କହିବେ ଏମିତି କାମ ଛି ଛି

ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ତଥା ଡାନ୍ସି ଲେଜେଣ୍ଡ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ତାଙ୍କ ଡାନ୍ସ ମୁଭ ଯୋଗୁଁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସ୍ମରଣୀୟ | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପୁଅ ମହାକ୍ଷୟ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ତାଙ୍କ ପରି ସେହି ବିଶେଷ ମାନ୍ୟତା ହାସଲ କରିନାହାନ୍ତି । ଆଜିକାଲି ମହାକ୍ଷୟ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିଯାଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମୁମ୍ବାଇର ଓସିୱାରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ବଳାତ୍କାର କରିବାର ଏବଂ ଜବରଦସ୍ତି ଗର୍ଭପାତ କରାଇବାର ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଯୋଗିତା ବାଲିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି । ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ – ମଡେଲ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ପୀଡିତା ମହାକାଶ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଧୋକା ଦେବା, ବଳାତ୍କାର କରି ଜବରଦସ୍ତି ଗର୍ଭପାତ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ମହାକ୍ଷୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ କରିସାରିଛି।

ନିଶା ଔଷଧ ଦେଇ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ପୀଡିତା ତାଙ୍କ ଏଫଆଇଆର ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏବଂ ମହାକ୍ଷୟ 2015 ଠାରୁ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ 3 ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଲା | ମହାକ୍ଷୟ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଇଥିଲେ। ପୀଡିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ 2015 ମସିହାରେ ମହାକ୍ଷୟ ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ଧେରି ପଶ୍ଚିମର ଆଦର୍ଶ ନଗରସ୍ଥିତ ଫ୍ଲାଟରେ ଡାକିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ମହାକ୍ଷୟ ତାଙ୍କୁ ଏକ ନିଶା ଔଷଧ ଦେଇଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ ମହାକ୍ଷୟ ବିନା ଅନୁମତିରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ।

ଏହା ପରେ ସେ ବିବାହର ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ତାଙ୍କ ସହିତ ଅନେକ ଥର ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ | ପୀଡିତା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ମହାକାଶ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ତାଙ୍କ ସହ 3 ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ଜାରି ରଖିଥିଲେ। ଏହା ସହିତ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ମାନସିକ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏଫଆଇଆର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ପୀଡିତା ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ, ମହାକ୍ଷୟ ତାଙ୍କୁ ଜବରଦସ୍ତି ଗର୍ଭପାତ କରାଇବାକୁ ଚାପ ଜାରି ରଖିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ପୀଡିତା ଶୁଣିନଥିଲେ, ସେ ତାଙ୍କୁ ଔଷଧ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଗର୍ଭପାତ କରାଇଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ପୀଡିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଔଷଧ ଗର୍ଭପାତ ପାଇଁ ବୋଲି ସେ ଜାଣି ନଥିଲେ। ପୀଡିତା ଜଣାଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବାରମ୍ବାର ମହାକ୍ଷୟଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ପଚାରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ଏହାକୁ ଏଡାଇ ଦଉଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ, ଜାନୁଆରୀ 2018 ରେ ମହାକ୍ଷୟ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଝଗଡା ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା ​​|

ଯୋଗିତା ବାଲି ଉପରେ ଲଗାଇଲେ ଧମକାଇବାର ଅଭିଯୋଗ

ପୀଡିତା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ମହାକ୍ଷୟଙ୍କ ମା ତଥା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଯୋଗିତା ବାଲି ତାଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ କରିବାରୁ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ମାମଲା ରଫା-ଦଫା କରିବାକୁ ଚାପ ପକାଇଛନ୍ତି। ପୀଡିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ମହାକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ପରେ ଯୋଗିତା ବାଲି ତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। ତା’ପରେ ସେ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ରହିବାକୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ।

ସେ 2018 ରେ ମଧ୍ୟ ବେଗପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ମହାକ୍ଷୟ ଏବଂ ଯୋଗିତା ବାଲିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ। ଏହି ମାମଲା ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ କୋର୍ଟରେ ଚାଲିଥିଲା ​​ଏବଂ ମହାକ୍ଷୟ ଏବଂ ଯୋଗିତା ବାଲି ସେଠାରୁ ଜାମିନ ପାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଘଟଣା ବଦଳରେ କେସ ଦାଖଲ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜୁଲାଇରେ ମହାକ୍ଷୟ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକ ମାମଲା ଦାଖଲ କରାଯାଇଥିଲା। ମହାକ୍ଷୟ ଏବଂ ଯୋଗିତା ବାଲିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଧାରା 376 (2) (n), 328 417, 506, 313 ଏବଂ ଧାରା 34 ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ମାମଲାରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments