ଯେତେବେଳେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଫୋନ କରିକି ଭୋ ଭୋ ହେଇ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲେ କୋହଲି, ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ଆଖିରେ ବି ଆସିଯିବ ଲୁହ

ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଆଜି ତାଙ୍କର 32 ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଏକ ଶୁଣାଯାଉଥିବା କାହାଣୀ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ବିରାଟ କୋହଲି ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ କଲ କରି ଜୋରରେ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଏହା ପଛର କାରଣ କ’ଣ ଥିଲା ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା, ବିରାଟ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଏପରି ଖେଳାଳି ଯିଏ କେବଳ ଦେଶରେ ନୁହେଁ ବିଦେଶରେ ଅନେକ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି | ତଥା ଆଜିର ଦିନରେ ବିରାଟ ତାଙ୍କ ନାମରେ ଅନେକ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। କୁହାଯାଏ ଯେ ବିରାଟ କୋହଲି ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରଥମ ଏବଂ ଏକମାତ୍ର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଯିଏ ଲଗାତାର ଚାରି ସିରିଜରେ ଦ୍ୱିଶତକ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ବିରାଟଙ୍କୁ ବହୁତ ଚାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଖେଳ ଶୈଳୀକୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ବିରାଟ କୋହଲି 2017 ମସିହାରେ ଇଟାଲୀରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଗୁପ୍ତରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବିବାହ ପରେ ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସେମାନଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ର ସେୟାର କରି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ। ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଇଟାଲୀରେ ବହୁତ ବଡ ଢଙ୍ଗରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ବିବାହ ଅନେକ ହେଡଲାଇନରେ ଥିଲା |

ବିବାହ ପରେ ସେମାନେ ଦୁହେଁ ଭାରତକୁ ଫେରିଥିଲେ ଏବଂ ଦୁଇଟି ରିସେପ୍ସନ୍ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ, ଯାହା ଉପରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା। ବିରାଟ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ବିବାହ ତିନି ବର୍ଷ ହେବ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ମଧ୍ୟ ପିତାମାତା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆଜିକାଲି ବିରାଟଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ବିଷୟରେ ଅନେକ ହେଡଲାଇନ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ବିରାଟଙ୍କ ସହ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଷ୍ଟାଇଲରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ବିରାଟ ବିବାହିତ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଶୀଘ୍ର ପିତା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବିରାଟ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଅଂଶ କେବେ ଭୁଲି ପାରିବେ ନାହିଁ।ଏହା ପଛରେ ଏକ କାହାଣୀ ଅଛି ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ବିରାଟ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରି ପିଲାମାନଙ୍କ ପରି ଜୋରରେ କାନ୍ଦନ୍ତି |

ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଏହି ବିଶେଷ କାହାଣୀକୁ ତାଙ୍କର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ବିରାଟ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ପ୍ରଥମ ଥର ଫୋନରେ ସୂଚନା ପାଇଲେ ଯେ ସେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ମନୋନୀତ ହୋଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଖୁସିରେ ଥିଲେ। ପ୍ରଥମେ ସେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ କଲ କଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କିଛି ନ କହି ଉଚ୍ଚ ସ୍ୱରରେ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ସହ ନିଜ ଖୁସି ବାଣ୍ଟିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ମନୋନୀତ ହୋଇଥିବା କହିଥିଲେ।

ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବିରାଟଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ସେ କିପରି ଭାବରେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆଜି ସେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ସହ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ବାଣ୍ଟିଥିଲେ, ବିରାଟଙ୍କ ଆଖିରେ ଲୁହ ଥିଲା | ସେ ଇମୋସନାଲ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ଖୁସି ବାଣ୍ଟି ଥିଲେ ଏବଂ ଆଜି ବି ବିରାଟ ସେହି ଦିନକୁ ମନେ ପକାଇ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments