ଯେତେବେଳେ ବଡ ଦୋକାନକୁ ଛାଡିକି ଏହି ଷ୍ଟାରମାନେ ରାସ୍ତା କଡ଼ରୁ କିଣିଲେ ଜିନିଷ, ତା’ପରେ ଯାହା ହେଲା ତାହା ଆହୁରି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଜନକ ଥିଲା

ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରେଟୀମାନେ ମହଙ୍ଗା ଜୀବନ ଶୈଳୀକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | କାରଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବ୍ୟାଗ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନଙ୍କର ଜୋତା, ପୋଷାକ ବହୁତ ମହଙ୍ଗା | ଏପରିକି ଏହି ଛୋଟ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍ ହିଁ କିଣନ୍ତି, ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ କିଛି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସେ, ଏହି ତାରକାମାନେ କେବେ ରାସ୍ତାରେ ସପିଂ କରିବେ କି?

ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ, ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ, ଆମେ ଏପରି କିଛି ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କର ବିଷୟରେ କହିବୁ, ଯେଉଁମାନେ କେବଳ ମହଙ୍ଗା ବ୍ରାଣ୍ଡ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ସେଭଳି ନୁହେଁ, ବରଂ ରାସ୍ତାରେ ଛୋଟ ଦୋକାନରୁ ସପିଂ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

ଜାନଭୀ କପୁର

ଯେତେବେଳେ ଫିଲ୍ମ ‘ଧଡକ’ର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ଜାନଭୀ କପୁର ଏବଂ ଇଶାନ ଖଟ୍ଟର ଦିଲ୍ଲୀରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ରାସ୍ତାରେ ସପିଂ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଉଭୟଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀର ଜାନପାଥ ମାର୍କେଟରେ ସପିଂ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ସାରା ଅଲି ଖାନ୍

ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ତାଙ୍କ ନାମକୁ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିଛନ୍ତି | ସାରାଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ରାସ୍ତାରେ ତାଙ୍କ ମା ଅମୃତା ସିଂଙ୍କ ସହ ସପିଂ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ସାରାଙ୍କର ଏପରି ସରଳ ଚେହେରା ଥିଲା ଯେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ମଧ୍ୟ ପାରିନଥିଲେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସାରା ଅଲି ଖାନ ମଧ୍ୟ ବାରଣାସୀରେ ବେଙ୍ଗଲ କିଣୁଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲା।

ମଲାଇକା ଆରୋରା

ମଲାଇକା ଆରୋରା ପ୍ରାୟତ ରାସ୍ତା କଡ଼ରୁ ଫଳ ଏବଂ ଫୁଲ କିଣୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | ଏଥିସହ, ସେମାନେ ପ୍ରାୟତ ଖାଦ୍ୟ ଦୋକାନ ବାହାରେ ଲାଇନ ଲାଗି କିଣନ୍ତି| ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ଆପଣ ଦେଖି ବୁଝି ପାରୁଥିବେ ଯେ ମଲାଇକା କେବଳ ବଡ ଦୋକାନରୁ ନୁହେଁ, ଛୋଟ ସ୍ଥାନରୁ ମଧ୍ୟ ସପିଂ କରିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି |

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍

ଯେତେବେଳେ ଫିଲ୍ମ ‘ଫିତୁର’ର ପ୍ରମୋସନ ସଂପର୍କରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ରୟ କପୁର ଦିଲ୍ଲୀରେ ଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଦିଲ୍ଲୀର ଜନପଥ ବଜାରରେ ସପିଂ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସକ ଆସିଥିଲେ |

ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା

ଦିଲ୍ଲୀର ମାର୍କେଟରୁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନାଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଏଠାରେ ସେ ଏକ ଜୋତା ଦୋକାନରେ ସପିଂ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ବରେଲି କି ବାର୍ଫି’ର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଏହି ଚିତ୍ର ନିଆଯାଇଥିଲା |

Share Your Views In Comments Below

comments