କରିନାଙ୍କ ବଡ ଖୁଲାସା: ଯେତେବେଳେ ସୈଫଙ୍କୁ ମୋର ଦ୍ଵିତୀୟ ଗର୍ଭାବସ୍ଥା ବିଷୟରେ ଜଣାପଡିଲା ତ ସେ ସିଧା କରିଥିଲେ ଏମିତି କାମ… ମୁଁ ତ…

କରୀନା କପୁର ଖାନ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ଗର୍ଭଧାରଣ ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସାଧାରଣ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥିଲେ । କରୀନା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଏହାକୁ ଏକାଠି ପାଳନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମହାମାରୀ କାରଣରୁ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିପାରିନଥିଲେ ।

ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଏବଂ କରୀନା କପୁର ଖାନ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରିୟ ଯୋଡି ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ | 2021 ମସିହାରେ ଜଣେ କୁନି ଅତିଥି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | କରୀନା କପୁର ଖାନ ଏବେ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି । ସମ୍ପ୍ରତି ଏହି ଦମ୍ପତି ଏହା ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବ୍ୟାପିବାରେ ଲାଗିଛି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ତୈମୁର ଅଲି ଖାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି ।

Zoomକୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କରୀନା କପୁର ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ଗର୍ଭଧାରଣ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପରେ ସୈଫ କିପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପରିବାରରୁ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ଫିଲ୍ମି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିନାହିଁ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୈଫ ସ୍ୱାଭାବିକ ଏବଂ ଆରାମଦାୟକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଗର୍ଭଧାରଣ ଖବର ଶୁଣି ସେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲେ । ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେପରି କୌଣସି ଯୋଜନା ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ସେ ଏପରି କରିଥିଲେ | ସେ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ।

ଗର୍ଭଧାରଣ ଖବର ଅଗଷ୍ଟରେ ଆସିଥିଲା ​​
ଅଗଷ୍ଟ ଆରମ୍ଭରେ କରୀନା କପୁର ଖାନ ଏବଂ ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଏକ ବୟାନ ଜାରି କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମ ଘରକୁ ଜଣେ କୁନି ଅତିଥି ଆସୁଥିବାରୁ ଆମେ ଖୁସି ! କରୀନା କପୁର ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି । ତୁମର ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇଁ ଆମର ସମସ୍ତ ଶୁଭେଚ୍ଛୁମାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ। ” ଏହା ପରେ ଏହାର ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବ୍ୟାପିବାରେ ଲାଗିଲା |

ଲାଲ ସିଂ ଚଢ୍ଢା ର ସୁଟିଂ ଶେଷ କଲେ
ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲେ, କରୀନା କପୁର ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ଶେଷ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଏବଂ କରୀନା କପୁର ଖାନଙ୍କୁ ପୁଅ ତୈମୁରଙ୍କ ସହ ଦିଲ୍ଲୀ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । କରୀନା କପୁର ଖାନ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସୁଟିଂର ଶେଷ ଦିନର ଏକ ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ସେ ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ଲେଖିଥିଲେ, ଯାତ୍ରା ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆଜି ମୁଁ ଲାଲ ସିଂ ଚଢ୍ଢା ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଶେଷ କରିସାରିଛି ।

Share Your Views In Comments Below

comments