ଯେତେବେଳେ କାର ଭିତରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ସହ ଏମିତି କାମ କରିଦେଇଥିଲେ ବୋନି, କାନ୍ଦି ପକାଇ ଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ, 8 ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶ୍ରୀଦେବୀ…

ବୋନି କପୁର ବଲିଉଡର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ନିର୍ମାତା, ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପହାର ବଲିଉଡକୁ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ସାହାଯ୍ୟରେ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଛନ୍ତି | ଜଣାଶୁଣା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ବୋନି କପୁର ଆଜି ତାଙ୍କର 65 ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ବୋନି କପୁର ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ମୂଲ୍ୟରେ ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ବୋନିଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ତାଙ୍କ ଏବଂ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ |

କିଏ ଜାଣେ ନାହିଁ ଯେ ବୋନି କପୁର ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ଦିୱାନା ପରି ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ବିବାହ ସତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ବୋନି ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ବାରମ୍ବାର ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆକର୍ଷଣୀୟ | ବୋନି କପୁର ତାଙ୍କ ସମୟର ଜଣେ ସଫଳ ଯୁବ ପ୍ରଡୁସର ଥିଲେ | ତା’ପରେ ସେ ମୋନା କପୁରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଯାହାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅର୍ଜୁନ ଏବଂ ଅନସୁଲ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ଦକ୍ଷିଣ ଏବଂ ବଲିଉଡର ପ୍ରଥମ ମହିଳା ସୁପରଷ୍ଟାର ଶ୍ରୀଦେବୀ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। ବୋନି କପୁର ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଉପରେ ହୃଦୟ ହରାଇଥିଲେ|

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ବୋନି କପୁର ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ସେ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ବୋନି ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖିଲେ, ଶ୍ରୀଦେବୀ ବିନା ମେକଅପ୍ ରେ ଏକ ସୁଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ | ତାଙ୍କର ସରଳତା ଦେଖି ବୋନି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଫିଦା ହୋଇଗଲେ | ଶ୍ରୀଦେବୀ ଟିକେ ଲାଜୁଆ ଥିଲେ, ତେଣୁ କାହା ସହିତ ଶୀଘ୍ର କଥା ହୋଇନଥିଲେ | ବୋନି କପୁର ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ରାଜି କରାଇ ଦେଇଥିଲେ, ବୋନି ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ସହ ଏକ ଫିଲ୍ମଗୋବିନ୍ଦା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବୋନିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଗୋବିନ୍ଦା ତିଆରି ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ । ଏହି ସମୟରେ ଜାଭେଦ ଅଖତର ବୋନି କପୁରଙ୍କୁ ମିଷ୍ଟର ଇଣ୍ଡିଆ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଦେଇଥିଲେ।

ଏହା ପରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ବୋନି କପୁର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ଅତି ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହାର ସୁଯୋଗ ଦେଖି ବୋନି କପୁର ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଶ୍ରୀଦେବୀ ତାଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ରସ୍ତାବ ପସନ୍ଦ କରିନଥିଲେ। ବୋନି କପୁରଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତାବରେ ଶ୍ରୀଦେବୀ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ କାନ୍ଦିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଶ୍ରୀଦେବୀ ବୋନିଙ୍କ ସହ 8 ମାସ କଥା ହୋଇନଥିଲେ।

କିନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟରେ ସେମାନଙ୍କ ସାଥ ଥିଲା, ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମାଙ୍କ ଦେହ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ବୋନି କିଛି ନ କହି ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ, ଯାହା ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଥିଲା ​​| 4 ବର୍ଷର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ଶେଷରେ ଶ୍ରୀଦେବୀ ବୋନିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments