ବୋଲ୍ଡ ସିନ କରିବା ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ରଣଭୀର କରିଦେଲେ ଏମିତି, ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା କହିଲେ ଠିକ୍ ସେ କରି ଆସେନି କି? ଆଉ ତାପରେ ରଣବୀର

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ବୋହୂ ହେବା ପରେ ଐଶ ବଲିଉଡକୁ ବିଦାୟ ଜଣାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ସେ ୟେ ଦିଲ ହେ ମୁଶକିଲ ଚଳଚିତ୍ର ପାଇଁ ହଁ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ରଣଭୀରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୋଲ୍ଡ ସିନକୁ ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ଦେଖିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଐଶଙ୍କ ଉପରେ ରାଗି ଥିଲେ। ଏହି ବିଷୟରେ ଅମିତାଭ ନିଜେ ନିଶ୍ଚିତ କରିଥିଲେ ଯେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଭଲ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ରଣଭୀର କହିଛନ୍ତି ଯେ ପିଲାଦିନରୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ତାଙ୍କ କ୍ରସ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ଏକ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏବଂ ଶେଷରେ ଐଶ ଏବଂ ରଣବୀରଙ୍କୁ ୟେ ଦିଲ୍ ହେ ମୁଶ୍କିଲ୍ ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା। ତେବେ ସୂତ୍ର ଅନୁଯାଇ ଯେତେବେଳେ ଐଶ ଏବଂ ସେ ବୋଲ୍ଡ ସିନ କରୁଥିଲେ

ସେତେବେଳେ ରଣଭୀରଙ୍କ ହାତ କମ୍ପୁଥିଲା, ଏହା ନିଜେ ରଣଭୀରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ହିଁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା, ଏହା ପରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ନିଜେ ତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲେ, କହିଥିଲେ ଯେ ଆପଣ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଜାଣନ୍ତି ଏହା ଭୁଲ ହେଉଛି ଡରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହା କେବଳ ଅଭିନୟ | ରଣବୀର କହିଥିଲେ ଯେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ତାଙ୍କୁ ସାହସ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ସେ ଯାଇ ସେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ | ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ କେମେଷ୍ଟ୍ରିକୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ।

ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ତେବେ, ରଣବୀର ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆଲିଆଙ୍କ ସହ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ “ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର” ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ ସହ କାମ କରୁଛନ୍ତି, ଏବଂ ଐଶ୍ ବିଷୟରେ କହିବା ତେବେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ପରେ ପୋନିୟିନ୍ ସେଲଭାନରେ ମଧ୍ୟ ସେ ନଜର ଆସିବେ |

Share Your Views In Comments Below

comments