ଯେତେବେଳେ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ Shilpa Shetty ତାପରେ ଯାହା ହେଇଥିଲା, ଦେଖନ୍ତୁ ଫୋଟୋ…

ବଲିଉଡ ତାରକାମାନଙ୍କୁ ଫ୍ୟାଶନ ଆଇକନ୍ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ବିବେଚନା କରାଯାଏ, ଏହି କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ ପ୍ରତି ବହୁତ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡେ, କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଏବଂ ଫ୍ୟାଶନ୍ ନାମରେ ଷ୍ଟାରମାନେ ଏପରି କିଛି ପିନ୍ଧନ୍ତି ଯାହା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଥାଏ | ଏପରି କିଛି ବର୍ତମାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସହିତ ଘଟିଥିଲା ​​କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଶିଳ୍ପା ବିନା ପ୍ୟାଣ୍ଟରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ |

ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ ହେବାକୁ ପଡିଲା। ଶିଳ୍ପା ତାଙ୍କ ପୁଅ ସହିତ ମୁମ୍ବାଇ ରାସ୍ତାରେ ନଜର ଆସିବାର କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲକୁ ଲୋକମାନେ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ପୋଷାକକୁ ଦେଖିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଶିଳ୍ପା କଳା କୁର୍ତ୍ତା ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ତଳେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନଥିଲେ |

ଥରେ ଦେଖିବା ପରେ, କେହି ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କଲେ ନାହିଁ, ଏହାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖିବା ପରେ, ଆପଣ ଅନୁଭବ କରିବେ ଯେ ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧି ନାହାଁନ୍ତି, ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅଦ୍ଭୁତ, ଲୋକମାନେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଭାବିଥିଲେ ଯେ ସେ ଚର୍ମ ରଙ୍ଗର ଲେଗିଙ୍ଗନ୍ସ ପିନ୍ଧିଥିବେ କିନ୍ତୁ ସେପରି କିଛି ନଥିଲା | ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଥିଲା |

ତାଙ୍କ ପୋଷାକ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଥିବା ଲୋକମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ବୋଧହୁଏ ତରବରିଆ ଥିଲେ ଏବଂ କେହି ଜଣେ କହିଥିଲେ ଯେ ମ୍ୟାଡାମ୍ ତଳେରେ କିଛି ପିନ୍ଧିବାକୁ ଭୁଲି ଯାଇଛନ୍ତି। ଶିଳ୍ପା ଟ୍ରୋଲ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇନାହାଁନ୍ତି, ସେ ଏହି ଭଳି ଲୋକଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ପରି ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରୁଥିବାନ ଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments