ଯେତେବେଳେ 1000 ଲୋକଙ୍କ ମଝିରେ ଫସି ଯାଇଥିଲେ ଅଜୟ ଦେବଗନ, ପୋଲିସ ବି କିଛି କରିପାରୁନଥିଲେ, ତାପରେ ଅଜୟଙ୍କ ବାପା କରିଥିଲେ ଏମିତି କାମ, ଆଉ ବଞ୍ଚାଇଥିଲେ ପୁଅର ଜୀବନ

ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ‘ସିଙ୍ଗହମ୍’ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଏହି ସମୟରେ ବଲିଉଡର ଜୀବନ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି ବୋଲି କହିବା ଭୁଲ୍ ହେବ ନାହିଁ। ଅଜୟ ଦେବଗନ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଡ ପରଦାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ତାଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ବର୍ଷରେ ନିର୍ମାତା ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ନିକଟରେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ପିତା ଭୀରୁ ଦେବଗନଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ଭୀରୁ ଦେବଗନ୍ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଥିଲେ। ସେ ଆକ୍ସନ୍ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଅଜୟଙ୍କ ସହ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ, ରିତେଶ ଦେଶମୁଖ ଶୋ’ର ହୋଷ୍ଟ ସାଜିଦ ଖାନଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ଭାଇରାଲ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ଜିଟିଭିର ସୋ ‘ୟାରୋନ୍ କି ବାରାତ୍’ର ଅଟେ। ଶୋ’ରେ ରିତେଶ ଦେଶମୁଖ ଅଜୟଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଅଜୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଅନେକ ମାର ପିଟ ରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ ଅନେକ ଥର ଝଗଡାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ଥର ମାଡ ମଧ୍ୟ ଖାଇଛନ୍ତି, ଏହି ସମୟରେ ଅଜୟ କହିଥିଲେ ଯେ ଥରେ ତାଙ୍କୁ 25 ଜଣ ଲୋକ ଏକାଠି ପିଟିଥିଲେ।

ଭୀରୁ ଦେବଗନ୍ 250 ଫାଇଟରଙ୍କ ସହିତ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ

ଏହା ପରେ ସାଜିଦ ଖାନ ଏହି କାହାଣୀ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, କାରଣ ଯେତେବେଳେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଅଜୟଙ୍କ ସହିତ ଥିଲେ | ସାଜିଦ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଜୟ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଜିପ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ବୁଲୁଥିଲେ | ଥରେ ହଲିଡେ ହୋଟେଲ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ପତଳା ରାସ୍ତାରେ କିଟ୍ ପଛରେ ଦୌଡୁଥିବା ପିଲା ହଠାତ୍ ସେମାନଙ୍କ କାର ଆଗରେ ଆସିଲା | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ପୁରା ବେଗରେ ଏକ ଜିପ୍ ଚଳାଉଥିଲେ | ପିଲାଟିକୁ ଦେଖି ସେ ଠିକ୍ ସମୟରେ ବ୍ରେକ୍ ଲଗାଇଲେ| ପିଲାଟିର କୌଣସି ଆଘାତ ନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ଭୟଭୀତ ହୋଇ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା ।


ସାଜିଦ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ସେଠାରେ ଏକ ଜନସମାଗମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଏହାକୁ ଦେଖି ବହୁତ ଲୋକ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରାୟ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ସେମାନଙ୍କୁ ଘେରିଗଲେ। ଯେତେବେଳେ ଏହି ସୂଚନା ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ପିତା ଭୀରୁ ଦେବଗନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ 250 ଫାଇଟର ସହିତ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସାଜିଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେହି ସମୟରେ ଲାଗୁଥିଲା ଯେପରି ଏକ ଫିଲ୍ମର ଦୃଶ୍ୟ ଚାଲିଛି। ସାଜିଦ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପିତା ଯେପରି ପୁଅକୁ ବଞ୍ଚାନ୍ତି, ଭୀରୁ ଦେବଗନ୍ ମଧ୍ୟ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେଉଛି ‘ଭୁଜ୍: ଦି ପ୍ରାଇଡ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ’

ଅଜୟଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ଲିପକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି | କାମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କାଜୋଲଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ତାନହାଜୀ’ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଅଜୟ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ‘ଭୁଜ୍: ପ୍ରାଇଡ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ’ରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଅଜୟଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments