କ୍ରିକେଟର ସ୍ୱାମୀ ଯେତେବେଳେ ‘ଜିରୋ’ ରନରେ ଆଉଟ ହୁଅନ୍ତି ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ କଣ ବିତିଥାଏ? ସୁରେଶ ରାଇନାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ କଣ ହୁଏ…

ଆମ ଦେହରେ ଯୁବକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଯେତିକି କ୍ରେଜ୍ ଚଳଚିତ୍ର ପାଇଁ ରହିଛି ତାହା ଠାରୁ ବହୁ ଅଧିକ କ୍ରେଜ୍ କ୍ରିକେଟ ପାଇଁ ରହିଛି|ବିଶ୍ୱକପ ହେଉ କିମ୍ବା ଆଇପିଏଲ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପତ୍ନୀମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ପହଞ୍ଚନ୍ତି | ତେବେ ଅନେକ ଥର ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲର ଶିକାର ହେବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଡିଥାଏ। ଯେତେବେଳେ କ୍ରିକେଟ୍ କଥା ଆସେ, ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ନାମ ପ୍ରଥମେ ଆସେ | ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଅନୁଷ୍କା ପ୍ରତିବର୍ଷ ଆସନ୍ତି | ସେ ବର୍ତମାନ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି, ତଥାପି ସେ ବିରାଟଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ପାଇଁ ଦୁବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଏପରି ଅନେକ ଘଟଣା ଘଟିଥାଏ, ଯାହା ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସହଜରେ ଜାଣି ହୁଏ ନାହିଁ |

ନିକଟରେ ଜଣାଶୁଣା କ୍ରିକେଟର ସୁରେଶ ରାଇନା ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ସହ କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ସୋ’ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ସୋ’ରେ ମ୍ୟାଚ୍ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ଶୁଣାଯାଇଥିବା କାହାଣୀ କହିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ କପିଲ ଶର୍ମା ତାଙ୍କୁ ଏପରି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଏକ ମଜାଳିଆ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ମୁହଁ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କପିଲ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ କ’ଣ ପଚାରିଥିଲେ, ଯାହା ହଠାତ୍ ଶୋ’ରେ ଟ୍ଵିଷ୍ଟ ଆଣିଥିଲା ​​|

ବାସ୍ତବରେ କପିଲ ଶର୍ମା ସୁରେଶ ରାଇନାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ଜ଼ିରୋ ରନ କରି ଆସନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କ’ଣ ଥାଏ? ଏହା ଉପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏକ ସକରାତ୍ମକ ଉତ୍ତର ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଦଳର ସଦସ୍ୟମାନେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି ଏବଂ ପଡ଼ିଆରୁ ଫେରି କ୍ରିକେଟର ସ୍ୱାମୀ ମଧ୍ୟ ଦଳକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତି। ” ରାଇନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଘଟିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ କିଛି କହୁନାହାଁନ୍ତି।

ଶୋ’ରେ କପିଲ ଶର୍ମା ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସହ ଏକ ଗୀତ ଗାଇବାକୁ କହିଥିଲେ, ଏହା ପରେ ଉଭୟ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଏକ ଗୀତ ଗାଇଥିଲେ। ଏହି ଗୀତଟି ବିନୋଦ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଜୁରମ୍’ର ଥିଲା, ‘ ଜବ୍ କୋଈ ବାତ ବିଗଡ ଯାଏ … ‘। l ଯେତେବେଳେ ଅର୍ଚ୍ଚନା ସୁରେଶ ରାଇନାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ଚିୟର ଗାର୍ଲସ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି କି, ସୁରେଶ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ ଯେ, ଖେଳ ସମୟରେ ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିପାରୁ ନାହୁଁ, ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ଟିଭିରେ ଦେଖୁ କିମ୍ବା ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଖିପାରୁ। ନଚେତ ଯେତେବେଳେ ଟସ୍ କରୁଛୁ| ” ଏହି ଉତ୍ତରକୁ ସବୁ ଉପଭୋଗ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ|

Share Your Views In Comments Below

comments