ଝିଅଙ୍କ ବାଥରୁମରେ ହିଡେନ କ୍ୟାମେରା ଲଗାଇଦେଲେ ଘରର ମାଲିକ, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ଜାଣିଲେ ସ୍ତବ୍ଦ ରହିଯିବେ…

ଯଦି ଆପଣ ଭଡା ଘର ଖୋଜିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ପୁରା ଘରକୁ ଥରେ ଯାଞ୍ଚ କରିନେବା ଉଚ୍ଚିତ | କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଗୁପ୍ତ ନଜର ରଖିବା ପାଇଁ ଘରେ ଏକ ଗୁପ୍ତ କ୍ୟାମେରା ଲଗା ଯାଇଥାଇପାରେ | ଗୁଜୁରାଟର ଅହମ୍ମଦାବାଦରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଘରମାଲିକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଭଡ଼ାଟିଆ ମହିଳାଙ୍କ ବାଥରୁମରେ ଏକ ହିଡେନ କ୍ୟାମେରା ଲଗାଯାଇଥିଲା। ଆସନ୍ତୁ ଏବେ ଏହି ଘଟଣାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବରଣୀ ଜାଣିବା |

ବାଥରୁମରେ ସ୍ପାୟ କ୍ୟାମେରା
ଗୁଜୁରାଟର ଅହମ୍ମଦାବାଦର ନ୍ୟୁ ସିଜି ରୋଡରେ ଥିବା ଜଣେ ସ୍କୁଲ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଘର ମାଲିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ, ଦିବ୍ୟା ନାମକ ଜଣେ ସ୍କୁଲ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଜଣେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ନିକଟରେ ମୋଟେରା ରୋଡରେ ଥିବା ଏକ ଭଡା ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଏକ ଭଡା ଘରେ ରହୁଥିବା 25 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ଜାଣିଲେ ଯେ ସେମାନଙ୍କ ମାଲିକ ତାଙ୍କ ବାଥରୁମରେ କ୍ୟାମେରା ଲଗାଇଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ହୋସ ଉଡ଼ିଗଲା |

ଘର ମାଲିକ ଗିରଫ ହୋଲେ
ହିଡେନ କ୍ୟାମେରା ଜବତ କରି ଜମି ମାଲିକ ରମେଶ ଗୋସାଇଙ୍କୁ ଚାନ୍ଦକେଡା ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। 56 ବର୍ଷିୟ ରମେଶ ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ଇଞ୍ଜିନିୟର, ଅହମ୍ମଦାବାଦ ମୋଟେରା ରୋଡରେ ଅବସ୍ଥିତ ମୈତ୍ରେଇ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ରୁହନ୍ତି |

ହିଡେନ କ୍ୟାମେରା ବିଷୟରେ ଜଣାପଡିଲା କିପରି ?
ଏହି ଦୁଇ ମହିଳାଙ୍କ ଭଡା ଘର ପାଖରେ ସେମାନଙ୍କର ବିଦ୍ୟାଳୟ ଥିଲ | ତେଣୁ ସେମାନେ ଏହି ଘରକୁ ବାଛିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ରହିବାର କିଛି ଦିନ ପରେ ବାଥରୁମରେ ଗାଧୋଇବା ସମସ୍ୟା ହେବାରେ ଲାଗିଲା ଏବଂ ଏହା ଲିକ୍ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା। ଉଭୟ ମହିଳା ଏହାକୁ ଠିକ୍ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ କିଛି ଦିନ ପରେ ପୁଣିଥରେ ପାଣି ଲିକ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା | ଏଥର ସେମାନେ ଲିକ ବିଷୟରେ ଜମିଦାରଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଏବଂ ମାଲିକ ଏହାକୁ ଠିକ କରିଥିଲେ ।

ସାୱାର ମରାମତି କରି ମାଲିକ ଫେରିବା ମାତ୍ରେ ଦିବ୍ୟା ସାୱାର ଯାଞ୍ଚ କରି ଦେଖିଲେ ଯେ ସାୱାର ପାଇପ ସହିତ ଏକ ହିଡେନ କ୍ୟାମେରା ଲାଗିଛି। ବିଳମ୍ବ ନକରି ଦିବ୍ୟା ଚାନ୍ଦକେଡା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଯାଇ ଘର ମାଲିକ ରମେଶ ଗୋସାଇଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଉକ୍ତ ରାତିରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରି ଜାମିନରେ ଛାଡି ଦେଇଥିଲା।

ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଜ ଅପରାଧ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି
ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଏ.ସି ପଟେଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଦୁଇଜଣ ମହିଳା ରାମେଶଙ୍କୁ ସାୱାର ମୁଣ୍ଡ ମରାମତି କରିବାକୁ ଡାକିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ରାମେଶ ଏକ ଗୁପ୍ତଚର କ୍ୟାମେରା ଲଗାଇଥିଲେ। ଏହି ଗୁପ୍ତଚର କ୍ୟାମେରା ଏକ ପେନ୍ ଡ୍ରାଇଭ୍ ପରି ଦେଖାଯାଉଥିଲା | ଏଥି ସହିତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରମେଶ ମଧ୍ୟ ଏହି ଘଟଣାରେ ନିଜର ଅପରାଧ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେଠାରେ ଏକ ଗୁପ୍ତଚର କ୍ୟାମେରା ଲଗାଇଥିବା ପୋଲିସ ସାମ୍ନାରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ଆହୁରି କହିଛି ଯେ ପ୍ରାଥମିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଆମେ କ୍ୟାମେରାରୁ କୌଣସି ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ ହୋଇଥିବା ପ୍ରମାଣ ପାଇଲୁ ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଆମେ ଏହି ଘଟଣାର ଅଧିକ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଛୁ।

ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ, ପୀଡିତା କେବଳ ଏହି ଦୁଇଜଣ ମହିଳା ଥିଲେ | ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ବଦଳରେ ଅନ୍ୟ ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ହୋଇପାରେ | ସେଥିପାଇଁ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତି, ହୋଟେଲ ହେଉ କିମ୍ବା ଭଡା ଘର, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ସେଠାରେ ଯେପରି ଏଭଳି କୌଣସି ବିଶୃଙ୍ଖଳା ନଥାଏ |

Share Your Views In Comments Below

comments