ଯେତେବେଳେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ଦେଖି ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିନଥିଲେ Sanjay Dutt, କରିଦେଇଥିଲେ ଏମିତି କାଣ୍ଡ…

ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତଥା ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ କୌଣସି ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ। ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଫିଲ୍ମରେ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ମଡେଲିଂରେ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଆରମ୍ଭରୁ, ସେ ମଡେଲିଂ ପ୍ରତି ଏକ ଧାରା ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କ୍ୟାମଲିନ୍ କମ୍ପାନୀରୁ ମଡେଲିଂ ଅଫର୍ ପାଇଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଜଣେ 9ମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର ଥିଲେ | ଏହା ପରେ ସେ ଅନେକ ବିଜ୍ଞାପନରେ କାମ କରି ଅନ୍ୟ ପଟେ ଅଧ୍ୟୟନ ଜାରି ରଖିଥିଲେ | ସେ 1991 ରେ ସୁପରମୋଡେଲ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ମଧ୍ୟ ଜିତିଥିଲେ, ତା’ପରେ 1994 ରେ ମିସ୍ ୱାର୍ଲ୍ଡ |

ମିସ୍ ୱାର୍ଲ୍ଡ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିବା ପରେ ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ତାଙ୍କର ପାଦ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ସଫଳତା ମିଳିଥିଲା ​​| ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି। ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏପରି ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ବଲିଉଡର ମୁନ୍ନା ଭାଇ ମଧ୍ୟ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ବିଷୟରେ ପାଗଳ ଥିଲେ। ହଁ, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ଖବର ମଧ୍ୟ ଅନେକ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା ​​|

କୌତୁହଳର ବିଷୟ, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ ଯେଉଁ ସମୟରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ପାଦ ଦେଇନଥିଲେ। ଏହି ବିଷୟରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ନିଜେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖିଲି, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ପାଗଳ ହୋଇଗଲି । ଦୁହିଁଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତ 1993 ରେ ହୋଇଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକ ପତ୍ରିକା ପାଇଁ ଫଟୋସୁଟ୍ କରିଥିଲେ | ସେହି ଦିନ, ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ମଡେଲିଂ ଦୁନିଆରେ ସକ୍ରିୟ ଥିଲେ ଏବଂ ସେ କିଛି ବିଜ୍ଞାପନ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ସଞ୍ଜୟ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ କଲଡ ଡ୍ରିଙ୍କ ଆଡ଼ରେ ଦେଖିଥିଲେ ଏବଂ ସେବେଠାରୁ ଐଶ୍ ଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ଗଣମାଧ୍ୟମର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ଭଉଣୀମାନେ ଏହି ପ୍ରେମ କାହାଣୀରେ ବାଧା ହେଲେ | କୁହାଯାଏ ଯେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀମାନେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କଠାରୁ ଦୂରତା ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ସଞ୍ଜୟଙ୍କୁ ବିଶେଷ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ। କାରଣ ସେହି ସମୟରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ପ୍ରତିଛବି ଏକ ବେଡ୍ ବୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା |

କୁହାଯାଏ ଯେ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ଭଉଣୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ, ସେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭେଟିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଖରାପ ପ୍ରତିଛବି ସହିତ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ରେ ଥିଲେ ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ନକରିବାକୁ କହିଥିଲେ।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ଐଶ ରାସ୍ତାରେ ଛିଡ଼ା ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ସମସ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଅଟକିଯିବେ, କିନ୍ତୁ ସେ ଲାଇନରେ ସଞ୍ଜୟ ଲାଗିଲେ ଲୋକେ ଜର୍ଜ କରିବେ| ସଞ୍ଜୟ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ହମ୍ କିସି ସେ କମ ନେହି ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ। ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ କେବେ ବି ସଂପର୍କରେ ରହି ନାହାନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟ ନିଜ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି | ଗୋଟିଏ ପଟେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମାନ୍ୟତାଙ୍କ ସହ ଖୁସି ଥିବାବେଳେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ହେଉଛନ୍ତି ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ବୋହୂ |

Share Your Views In Comments Below

comments