ମ୍ୟାଚ ଜିତିବା ପରେ ଏହି ଖେଳାଳି MI ମାଲିକାଣୀ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କୁ ସିଧା କୋଳରେ ଉଠାଇ ନେଇ କରିଦେଲେ ଏମିତି କାମ… ତା ପରେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ …

ଆଇପିଏଲ୍ ହେଉଛି ବିଶ୍ୱର ସର୍ବ ବୃହତ ଟି -20 ଲିଗ୍ ଏବଂ ଏହାକୁ ପ୍ରତିବର୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖନ୍ତି | ଅନେକ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳୁଥିବା ଦେଶର ଖେଳାଳିମାନେ ଏହି ଲିଗରେ ଖେଳନ୍ତି | ଅନେକ ଖେଳାଳି ଏଠାରେ ଅନେକ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରି ହେଡଲାଇନରେ ଆସନ୍ତି | ଦଳର ମାଲିକମାନେ ମଧ୍ୟ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥାନ୍ତି |


ରିଲାଏନ୍ସ ଗ୍ରୁପ୍ ମାଲିକ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଦଳର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ କିଛି କାରଣ ପାଇଁ ଅନେକ ସମୟରେ ଖବରରେ ଥାଆନ୍ତି। ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଅନେକ ଥର ଆଇପିଏଲ ଟ୍ରଫି ଜିତିଛି। ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ନିତା ଅମ୍ବାନୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ନିଜ ଦଳକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ |

ସେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବା ପରେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ ବିଜୟ ଉତ୍ସବ ମଧ୍ୟ ପାଳନ କରନ୍ତି | 2010 ରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଦଳର ଖେଳାଳି ହରଭଜନ ସିଂ ଏତେ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇଥିଲେ ଯେ ସେ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କୋଳରେ ଉଠାଇ ଦେଇଥିଲେ।

କୋଳରେ ସେମିଫାଇନାଲ ଜିତିବାର ଆନନ୍ଦରେ ଉଠାଇଥିଲେ

2008 ରେ ଆଇପିଏଲ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ସେବେଠାରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଦଳ ଭାବେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ଭେଟି ସେମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତି | ସେ ମଧ୍ୟ ଏକତ୍ର ବିଜୟ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରନ୍ତି | 2010 ଆଇପିଏଲ୍ ସମୟରେ ଏହି ମାମଲା ଚାଲିଛି। 2010 ରେ ଆଇପିଏଲ୍ ସମୟରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ସେମିଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଥିଲା। ମୁମ୍ବାଇରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରକୁ ପରାସ୍ତ କରି ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲା। ଯାହାର ଆନନ୍ଦରେ ହରଭଜନ ସିଂ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କୋଳରେ ଉଠାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ହରଭଜନ ସିଂ ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆସିଥିଲେ। ଯିଏ ସେହି ଫଟୋ ଦେଖୁଥିଲା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଉଥିଲା|

ତେବେ ନିତା ଅମ୍ବାନୀ ତାଙ୍କ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ ମିଶିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଦଳର ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ ମୁମ୍ବାଇ ଏକ ଭଲ ବନ୍ଧନ ବାନ୍ଧିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ହରଭଜନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ତେବେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ନୁହେଁ ଯେ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ହେଡଲାଇନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି। ଏକ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଜୟ ପରେ, ସେ ଜଣେ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ୍ ମ୍ୟାନ ମଧ୍ୟ କୋଳରେ ଉଠାଇଥିଲେ | ସେହି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ମଧ୍ୟ ଏଥିପାଇଁ ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଥିଲେ |

ପୁଅ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସହ ଦଳ ଖୁସି ମନାଉଛି

ଆଇପିଏଲ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ତାଙ୍କ ସାନପୁଅ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରାୟତ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ନିତା ଅମ୍ବାନୀ ତାଙ୍କ ଦଳର ମନୋବଳ ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଭେଟନ୍ତି | ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ ତା’ପରେ ଛାଇ ପରି ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ରୁହନ୍ତି | ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରି ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କର ଭଲ ବନ୍ଧନ କେବଳ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହିତ ନୁହେଁ ବରଂ ବିଦେଶୀ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ | ସେ ବିଜୟ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିବାକୁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ ନାଚୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ ପ୍ରାୟତ ତାଙ୍କ ମା ସହିତ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ବଡ ପୁଅ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀ ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ଦଳକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ |

Share Your Views In Comments Below

comments