ବାହାଘର ପରେ ଏବେ ନିଜ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଝୁରୁଛନ୍ତି କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ଭଉଣୀ, ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଲେ ଏମିତି କଥା… ସମସ୍ତଙ୍କୁ କରିଦେଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ବଲିଉଡ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ଭଉଣୀ ତାଙ୍କୁ ମନେ ପକାଉଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ କାଜଲଙ୍କ ପ୍ରତି ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ଥିବା ପ୍ରେମ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ। ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ କ୍ୟାପସନ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି।

ନିକଟରେ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ଭଉଣୀ ନିଶା ଅଗ୍ରୱାଲ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ନିଜ ଭଉଣୀ ସହିତ ଦୁଇଟି ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଉଭୟ ଭଉଣୀଙ୍କ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ଥିବା ପ୍ରେମ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଏ | ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ଉଭୟ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି | ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେଉଛି କାଜଲଙ୍କ ନିକଟରେ ହୋଇଥିବା ବିବାହ ସମାରୋହର | ଯେଉଁଥିରେ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ କନିଆ ରୂପରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଦ୍ୱିତୀୟ ଚିତ୍ରଟି ଏକ ପୁରୁଣା ବ୍ୟବସାୟିକ ସୁଟ୍ ଅଟେ |

କାଜଲଙ୍କ ଭଉଣୀ ନିଶା ଏହି ସୁନ୍ଦର ଫଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ରିଅଲ ଭର୍ସ ରିଲ,ଫେରି ଆସ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ। ନିଶାଙ୍କ ଭଉଣୀ ପ୍ରତି ଥିବା ପ୍ରେମ ଏହି କ୍ୟାପସନରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଜଣା ପଡୁଛି |

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ନିଶା ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ସହିତ ତାଙ୍କ ଜିଜୁ ଗୌତମ କିଚଲୁଙ୍କ ସହ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଫଟୋ କାଜଲ ଏବଂ ଗୌତମଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ନିଶା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ତୁମେ ଯେତେବେଳେ ତୁମର ଜୀବନରେ ଏହି ନୂତନ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କର, ଏହାକୁ ଚମତ୍କାର, ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ଏବଂ ସ୍ମରଣୀୟ କର। ତୁମର ଜୀବନ ସୁଖ ଏବଂ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେଉ। ”

ବିବାହ ପରଠାରୁ ନିଶା ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଏକ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଶା କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ବିବାହକୁ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ବିବାହ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି। ସେ ଏକ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହ କ’ଣ ଅଟେ ମୁଁ ଜାଣେ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଏହା ଏକ ସତ୍ୟ ଯେ ଝିଅଟି ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଘରେ ଛାଡିଦିଏ | ମୁଁ 7 ବର୍ଷ ହେଲା ବିବାହ କରିସାରିଛି ଏବଂ ମୁଁ ଦୂରରେ ଅଛି | କାଜଲ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଶୁଟିଂରେ ଅତିବାହିତ କରିଛନ୍ତି | ତଥାପି ସେ ଆଉ ଆମ ପିତାମାତାଙ୍କ ଘରେ ରହିବେ ନାହିଁ | ଏହି ଜିନିଷ ଆମକୁ ଭାବପ୍ରବଣ କରିଛି। ”

ଅକ୍ଟୋବର 30 ରେ, ସାତ ଫେରା ନେଇଥିଲେ…

ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଅକ୍ଟୋବର 30 ରେ ବ୍ୟବସାୟୀ ଗୌତମ କିଚଲୁଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। କରୋନା ମହାମାରୀକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଉଭୟ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଏହି ବିବାହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା।

ବିବାହ ପରେ ଏହି ଦମ୍ପତି ହନିମୁନ୍‌ ପାଇଁ ମାଲଦ୍ୱୀପ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଠାରେ କାଜଲ ତାଙ୍କର ଅନେକ ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଥିଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments