କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ଖୋଲିଲେ ନିଜ ଜୀବନର ବଡ ରାଜ, କହିଲେ ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ କରିସାରିଛନ୍ତି…

ବଲିଉଡ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ନିଜର ଫିଲ୍ମ ଯୋଗୁଁ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥା’ନ୍ତି | ଅବଶ୍ୟ, ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ସେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି କାରଣରୁ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତଟି ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଥିଲା |

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଅକ୍ଟୋବର 30 ରେ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀ ଗୌତମ କିଚଲୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ପରସ୍ପରର ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ସେହି ଦିନଠାରୁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ଏହି ନୂଆ ଦମ୍ପତି କାମ କରିଆସୁଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ କାଜଲ ଏବଂ ଗୌତମ ମାଲଦିବରେ ହନିମୁନ୍‌ ଏନଜୋଇ କରୁଛନ୍ତି |

ଏହା ସହ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଗୌତମ କିଚଲୁଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଏକ ମଜାଦାର ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଏକ କଥା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଏକ କଥା ସେୟାର କରି କାଜଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗୌତମ କିଚଲୁଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏକ ସର୍ତ୍ତ ରଖିଥିଲେ। ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ
ଗୌତମ ତାଙ୍କ ସର୍ତ୍ତ ପୂରଣ ନକରିଥା’ନ୍ତେ, ତେବେ ଆଜି ସେମାନେ ପରସ୍ପରର ହୋଇନଥା’ନ୍ତେ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କାଜଲ ଏବଂ ଗୌତମଙ୍କୁ ଏକତ୍ର କରିଥିବା ସର୍ତ୍ତଟି କ’ଣ?

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ବ୍ରାଇଡସଟୁଡେକୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ବିବାହର ପୂର୍ବର ଏକ ରହସ୍ୟରୁ ପରଦା ଉଠାଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ସେ ଗୌତମଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ପରେ ଆଣ୍ଠୁରେ ବସିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଏସବୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଚିଢାଇବା ପାଇଁ କରୁଥିଲି | ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଯେ ଯଦି ସେ ଆଣ୍ଠୁରେ ବସନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ କଥା ଶୁଣିଲେ ଏବଂ ସେ ଆଣ୍ଠୁରେ ବସିଲେ। ”

7 ବର୍ଷର ବନ୍ଧୁତା, ପ୍ରେମ ଏବଂ ତା’ପରେ ବିବାହ…

ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଆହୁରି ଅନେକ କଥା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ 7 ବର୍ଷ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣିଛନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ପ୍ରେମରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ପରେ ଉଭୟ ବିବାହ କରି ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ଏକ ନୂଆ ନାମ ଦେଲେ | କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଗୌତମ ଏବଂ ମୁଁ ପରସ୍ପରକୁ ତିନି ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡେଟ କରିଥିଲୁ ଏବଂ ଉଭୟ 7 ବର୍ଷରୁ ବନ୍ଧୁ ଅଟନ୍ତି।

ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଧୀରେ ଧୀରେ ଆମର ବନ୍ଧୁତା ଆହୁରି ଗଭୀର ହେଲା ଏବଂ ଆମେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ଜୀବନର ଜରୁରୀ ଅଂଶ ହୋଇଗଲୁ। ଆମେ ବହୁତ ମିସୁଥିଲୁ | ଏହା ଏକ ସୋସିଆଲ ପାର୍ଟୀ ହେଉ କିମ୍ବା ପ୍ରଫେସ୍ନାଳ ମିଟିଙ୍ଗ, ଆମେ ସବୁବେଳେ ଏକାଠି ଥିଲୁ | ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ, ଆମେ ଅନେକ ସପ୍ତାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟି ପାରିଲୁ ନାହିଁ, ପରସ୍ପରକୁ ଦେଖି ପାରିଲୁ ନାହିଁ | ଅନେକ ଥର ଆମେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ଗ୍ରସେରି ଷ୍ଟୋରରେ ଦେଖା କରୁଥିଲୁ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆମେ ଅନୁଭବ କଲୁ ଯେ ଆମେ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ।

Share Your Views In Comments Below

comments