ଫିଲ୍ମରେ ଆସିବା ପୁର୍ବରୁ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଘରେ କାମ କରୁଥିଲେ ଏହି ବଡ ହିରୋ, କହିଲେ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ସହ 2 ବର୍ଷ ରହିବା ପରେ …

ଆମୀର ଖାନ ହେଉଛନ୍ତି ଏକମାତ୍ର ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଯିଏ ମିଷ୍ଟର ପରଫେକ୍ସନିଷ୍ଟ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା | ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସୁପରହିଟ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଏ । ସେ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ଫିଲ୍ମ ସୁପରହିଟ୍ ହୋଇ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଥାଏ | ଆମୀର ବଲିଉଡର ଜଣେ ଏମିତିଆ ଅଭିନେତା, ଯାହାର ଫିଲ୍ମର କେବଳ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା ନୁହେଁ, ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା ରୁହେ | କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଆମୀର କିରଣ ରାଓଙ୍କୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି।

ନିକଟରେ ଟିଭି ଅଭିନେତା ରୋନିତ ରୟ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ତଥ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ରୋନିତଙ୍କ ଏହି ପ୍ରକାଶ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ। ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ, ରୋନିତ ରୟ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା | ସେ ଟିଭିର ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ସୋ’ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ଟିଭି ବ୍ୟତୀତ ରୋନିତ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି।

ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ବଦିଗାର୍ଡ ଥିଲେ ରୋନିତ ରୟ

ଅତୀତରେ ରୋନିତ ରୟ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭିଉ ଦେଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ କ୍ୟାରିୟରର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ସେ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ବଦିଗାର୍ଡ ଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ଆମୀର ଖାନଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିବାକୁ ପାଇଲେ, ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଜୀବନସାରା ମନେ ରହିବାକୁ ଯାଉଛି | ରୋନିତଙ୍କ ଏହି ପ୍ରକାଶ ଶୁଣି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି, କାରଣ ଆଜିର ସମୟରେ ଟିଭିର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତଥା ପ୍ରତିଭାବାନ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରୋତଟଙ୍କ ନାମ ଆସେ । ତାଙ୍କୁ ଟିଭିର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କୁହାଯାଏ। ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷରେ ଅଛି।

ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ରୋନିତ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ସହ ବିତାଇଥିବା ମୁହୂର୍ତ୍ତଗୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ୟ ମନେ ପକାଇଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ, ଆମୀରଙ୍କ ସହ କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ବଡ଼ ଗାଡି ଏବଂ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖୁଥିଲି, କିନ୍ତୁ ଆମୀରଙ୍କ ସହ 2 ବର୍ଷ ରହିବା ପରେ ମୋର ଚିନ୍ତାଧାରା ବଦଳିଗଲା। ରୋନିତ କହିଛନ୍ତି, ମୋର କାମ ନ ଥିବାରୁ ମୁଁ ମୋର କମ୍ପାନୀ ଆରମ୍ଭ କଲି। ଭାଗ୍ୟବଶତ ମୁଁ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଇବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇଲି, ମୁଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ କ’ଣ ଆବଶ୍ୟକ ତାହା ଶିଖିଲି | ଭାଗ୍ୟବଶତ, ଏକତା କପୁର ସେହି ସମୟରେ ମୋ ଜୀବନରେ ଦୁଇଟି ବଡ଼ ଶୋ ଆଣିଥିଲେ … ଏବଂ ମୁଁ ସେହି ଦିନଠାରୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶିଖୁଛି | ଏହା ଚାଲିଛି ”

ଏହି ବାକ୍ୟ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ବଦଳାଇଲା

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ରୋନିତ ମଧ୍ୟ ଅନୁଭୂତି ମଧ୍ୟ ବାଣ୍ଟିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଅଭିଜ୍ଞତା ବାଣ୍ଟି ସେ କହିଛନ୍ତି, ଥରେ ମୋର ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା ଆମେ କାହିଁକି ରୋନିତ ରୟଙ୍କୁ କାଷ୍ଟ କରିବା? ଜୁନିଅର କଳାକାରମାନେ ତାଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ | ମୁଁ ସେତେବେଳେ ବୁଝିନଥିଲି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ମୁଁ ବୁଝିପାରୁଛି ସେ କ’ଣ କହୁଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପ୍ରକୃତରେ କଷ୍ଟଦାୟକ ଅଟେ | କିନ୍ତୁ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ମୋର ଚିନ୍ତାଧାରା ବଦଳାଇଲେ। ସେ ମୋତେ ନିଦରୁ ଉଠାଇ ମୋତେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେଇଥିଲେ ”|

ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଉଛୁ ଯେ, ରୋନିତ ରୟଙ୍କ ନାମ ଆଜି ଟିଭିର ଅନେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଶୋ ଅଛି | ସେ କସୋଟି ଜିନ୍ଦଗି କି, କ୍ୟୁଙ୍କି ଶାଶ ଭି କଭୀ ବୋହୂ ଥି, ଅଦାଲତ ପରି ଲୋକପ୍ରିୟ ଶୋ’ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ନିକଟରେ ZEE5 ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ତାଙ୍କର ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘କେହନେ କୋ ହମସଫର ହେ’ ମଧ୍ୟ ଏକ ବଡ଼ ହିଟ୍ ହୋଇଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଉଡ଼ାନ, ଅଗଲି, 2 ଷ୍ଟେଟ, କାବିଲ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରି ରୋନିତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments