କଣ ପାଇଁ ଡ୍ର-ଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଫସି ଥିବା ଝିଅକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାନ୍ତି ସୈଫ, ପୁରୁଣା ସ୍ତ୍ରୀ ଉପରେ ସୈଫ ଲଗାଇଲେ ବଡ ଆରୋପ, କହିଲେ- ସେ ଝିଅକୁ …

ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲାରେ ତଦନ୍ତ ବେଳେ ଅନେକ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କ ନାମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ​​| ଏହି ସମସ୍ତ ନାମ ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ଚାଟ୍, ରିୟା ଏବଂ ଏହି ମାମଲାରେ ଧରାପଡିଥିବା ଡି ପେଡିଲରଂକ ବୟାନ ରୁ ଆସିଛି | ଏପଟେ ଏହି ମାମଲା ବିଷୟରେ ସାରା, ଦୀପିକା, ରକୁଳ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିସାରିଛି |

ଏହି ମାମଲାରେ ପଟୋଉଦୀ ଖାନଙ୍କ ଝିଅର ନାମ ଆସିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ସାରାଙ୍କ ନାମ ପଦାକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ, ଖବର ଆସିଛି ଯେ ସାରାର ନାମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ସୈଫ ଅମୃତାଙ୍କୁ ରାଗିଥିଲେ । ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ଅନୁସାରେ ସାରଙ୍କ ନାମ ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ପରେ ସେ ‘ଅମୃତା’କୁ ବହୁତ ଗାଳି କରିଥିଲେ । ଯିଏ ସାରାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର ପରିଚାଳନା କରୁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦାଇତ୍ୱ ନେଇଥିଲେ |

ଏପରି ଶୁଣାଯାଉଛି ଯେ ସାରାଙ୍କୁ ଏପରି ଗଂଭୀର ପରିସ୍ଥିତିରୁ ବାହାର କରିବା ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେନାହିଁ ବୋଲି ସୈଫ କହିଛନ୍ତି | ସୂଚନା ପାଇଁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଯେତେବେଳେ କେଦାରନାଥ ସମୟରେ ସା’ରା ଏହାକୁ ପାଇଲେ,ସୈଫ ତାଙ୍କ ଭଦ୍ରତା ବ୍ୟବହାର କରି 2018 ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ସିମ୍ବା ରେ ତାଙ୍କର ଝିଅ କୁ ଅଭିନୟ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ 2004ରୁ 2011 ପର୍ଯନ୍ତ ସେନ୍ସର ବୋର୍ଡ ର ଚେୟାରପର୍ସନ ଭାବେ ରହିଆସିଥିବା ପରିବାରର ଶର୍ମିଲା ଟାଗୋର କଥିତ ଭାବରେ ଯେପରି ହେଲେ ତାଙ୍କ ପତିଙ୍କୁ ବାହାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବାର ଖବର ମିଳିଛି |

କହି ରଖୁଛୁ କି, ସାରଙ୍କୁ ଏନ.ସି.ବି. ସମନ ପଠାଇବା ପରେ ସୈଫ ନିଜ ପୁଅ ତୈମୁର ଏବଂ ପତ୍ନୀ କରୀନାଙ୍କ ସହ ଦିଲ୍ଲୀ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ | ଏନ.ସି.ବି. ର ପଚରାଉଚରା ସରିବାଯାଏ ଏହି ଦମ୍ପତି ପୌଟଦି ନିବାସରେ ରହିବେ ବୋଲି ଖବର ମିଳିଛି |

Share Your Views In Comments Below

comments