କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କୋର୍ଟ ପହଞ୍ଚିଲେ ଜାଭେଦ ଅଖତର, କଙ୍ଗନା କହିଥିଲେ – ମୋତେ ଘରକୁ ଡାକି ମୋ ସହ…

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରନାୱତ, ଯିଏକି ତାଙ୍କର ଅପୂର୍ବ ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ବିନ୍ଦାସ ଅନ୍ଦାଜ ଦ୍ୱାରା ଜଣାଶୁଣା, ପୁଣି ଥରେ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି | ଏଥର ହେଡଲାଇନରେ ଆସିବାର କାରଣ ହେଉଛି ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗୀତ ତଥା ସ୍କ୍ରିନ୍ ଲେଖକ ଜାଭେଦ ଅଖତର | ବଲିଉଡର ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଦମଦାର ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଜାଭେଦ ଅଖତରଙ୍କୁ କଡ଼ା ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜାଭେଦଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭଯୋଗ ଆଣି କହିଥିଲେ ଯେ, ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ସହିତ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ପାଇଁ ଜାଭେଦ ଅଖତର ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଘରକୁ ଡାକିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ରୋଶନ ପାରିବାରକୁ କ୍ଷମା ମାଗିବାକୁ କହିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଅଖତର କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାନହାନି ମକଦ୍ଦମା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି। ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଜାଭେଦ ଅଖତର କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ଏହି ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗକୁ ଖାରଜ କରିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ସ୍ପଟବୋଇର ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ନିକଟ ସୂତ୍ର କହୁଛି ଯେ ଜାଭେଦ ଅଖତର ବହୁତ ସହନଶୀଳ ସ୍ୱଭାବର, କିନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଘଟଣା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିଲା। ଏହା ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଥିଲା। ଜାଭେଦ ଅଖତର ତାଙ୍କ ତରଫରୁ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାନହାନି ମକଦ୍ଦମା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି। ” ସୂତ୍ର ଏଠାରେ ରହିନାହାନ୍ତି | ଅଧିକ ସୂଚନା ଦେଇ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲା ପ୍ରକୃତରେ କୋର୍ଟରେ ଅଛି। ଏହି ଲମ୍ବା ଯୁଦ୍ଧ ପାଇଁ ଜାଭେଦ ଅଖତର ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି | କୋର୍ଟ ବାହାରେ କୌଣସି ସମାଧାନ ପାଇଁ ଅଖତର ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲାଗୁଛି ଯେ କଙ୍ଗନା ରନାୱତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇନଗତ ଅସୁବିଧା ପ୍ରକୃତରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି।

କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ବିବୃତ୍ତିରେ କ’ଣ କହିଛନ୍ତି?

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ବଲିଉଡର ଦମଦାର ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ନ୍ୟୁଜ ୱେବସାଇଟ ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଠାରେ କଙ୍ଗନା କହିଥିଲେ ଯେ “ଜାଭେଦ ଅଖତର ମୋତେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଡାକି କହିଥିଲେ ଯେ ରାକେଶ ରୋଶନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ବଡ଼ ଲୋକ। ଯଦି ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରିବେ ନାହିଁ | ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜେଲରେ ପଠାଇ ଦେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ନିଜକୁ କ୍ଷତି କରିବା ଛଡା କୌଣସି ବିକଳ୍ପ ରହିବ ନାହିଁ | ଆପଣ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଭାବିପାରନ୍ତି | ସେ ମୋତେ ଏସବୁ କହିଥିଲେ। ସେ ଏମିତି କାହିଁକି ଭାବିଲେ ଯେ ଯଦି ମୁଁ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗେ ନାହିଁ, ତେବେ ମୁଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବି? ସେ ମୋ ଉପରେ ପାଟି କରିଲେ । କ୍ରୋଧ ମଧ୍ୟ କରିଲେ | ତାଙ୍କ ଘରେ ବସି ମୁଁ କମ୍ପୁଥିଲି। ”

Share Your Views In Comments Below

comments