କଙ୍ଗନା ନିଜ ଭାଇ ବାହାଘରରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଦେଲେ ଏତେ କୋଟି ଟଙ୍କା, ଖାଲି ଲେହେଙ୍ଗା ଓ ଗହଣା ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଦେଲେ ଏତେ କୋଟି… ଜାଣିଲେ ଜିଭ କାମୁଡି ଦେବେ

କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ଭାଇ ଅକ୍ଷତ ରାନାୱତ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବିବାହର ସମସ୍ତ ରୀତିନୀତି ରାଜସ୍ଥାନର ଉଦୟପୁରରେ କରାଯାଇଛି। ଆଜିକାଲି କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ରାଜସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ବିବାହରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ତାଙ୍କ ଲୁକ୍ ଠାରୁ ପୋଷାକ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ହୋଇଛି |

କଙ୍ଗନା ଏକ ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପିନ୍ଧିଥିବା ଲେହେଙ୍ଗା ତିଆରି କରିବାକୁ ପ୍ରାୟ 14 ମାସ ସମୟ ଲାଗିଛି। ଏବଂ ଏହା ସହ ସେ ଆଉଟଫିଟ ଡିଜାଇନର୍ ପାଇଁ ଅନୁରାଧା ଭାକିଲ ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର ଡିଜାଇନର୍ ସାବ୍ୟାସାଚିଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି।

କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ଲେହେଙ୍ଗା ହେଉଛି ଗୁଜୁରାଟୀ ଟାଇ | ସେ ଏହି ନୀଳ ଏବଂ ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗର ଲେହେଙ୍ଗାରେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ଏବଂ କଙ୍ଗନା ମଧ୍ୟ ଏହି ଲେହେଙ୍ଗା ସହିତ ଭାରି ଅଳଙ୍କାର ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଯାହା ତାଙ୍କ ଚେହେରାର ଚମକକୁ ଆହୁରି ଅଧିକ ବଢା଼ଉଥିଲା| କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ମୋର ଲେହେଙ୍ଗା ବିଷୟରେ ପଚାରୁଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହୁଛି ଯେ ଏହା ଏକ ଗୁଜୁରାଟୀ ବାନ୍ଧନୀ ଲେହେଙ୍ଗା ଯାହା ତିଆରି କରିବାକୁ ପ୍ରାୟ 14 ମାସ ସମୟ ଲାଗିଛି।’

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ବିବାହରେ ପ୍ରାୟ 1 କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଛି। ବିବାହରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଯେଉଁ ଅଳଙ୍କାର ପିନ୍ଧି ଥିଲେ ତାହାର ମୂଲ୍ୟ 45 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ହୋଇଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ପୋଷାକରେ 18 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଛି।

କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ଭାଇ ଅକ୍ଷତ 12 ନଭେମ୍ବରରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ| ଉଦୟପୁରର ଶେଶ ମହଲ ହୋଟେଲରେ ବିବାହ ରୀତିନୀତି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା।ହ୍ରଦ କୂଳରେ ଏହି ହୋଟେଲ କେତେ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ, ଆମେ ମଧ୍ୟ ଅନୁମାନ କରିପାରିବା ଯେ 2018 ରେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଝିଅ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବିବାହ ସମାରୋହ ମଧ୍ୟ ଏଠାରେ ହୋଇଥିଲା। ତେଣୁ ଆପଣ ଏହା ଅନୁମାନ କରିପାରିବେ ଯେ ତାଙ୍କ ବିବାହରେ ମଧ୍ୟ କେତେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଛି |

Share Your Views In Comments Below

comments