ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ସହ କାହିଁକି କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରି ନାହାଁନ୍ତି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାଏ, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା Bollywoodର ଆଉ ଏକ କଳା ସତ, ଜାଣିଲେ କହିବେ ଏମିତି ବି ହଉଚି

ବିଶ୍ୱ ସୁନ୍ଦରୀ ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଆଜି ଦେଶ ତଥା ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣିତ ହୋଇଛନ୍ତି | ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଦକ୍ଷିଣ ଫିଲ୍ମରୁ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ସେ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ସହିତ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିଦେଇଥିଲେ |
କିନ୍ତୁ କିଛି ବଲିଉଡର ତାରକା ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହିତ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ କେବେ କାମ କରି ନାହାଁନ୍ତି, ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବଲିଉଡର ମିଷ୍ଟର ପରଫେକ୍ସନିଷ୍ଟ ଅଭିନେତା ଆମୀର ଖାନ ମଧ୍ୟ ଜଣେ |

ଯେଉଁଠାରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖନ୍ତି, ସେହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ସହ କେବେ କାମ କରିନାହାଁନ୍ତି, ଏହା ପଛରେ ଏକ ବଡ଼ କାରଣ ଅଛି ଏବଂ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମାନ କାରଣ କହିବୁ | ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ କାହିଁକି ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ସହ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖାଯାଇ ନାହାନ୍ତି, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା। ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଗଲେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଆମୀର ଖାନ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କାମ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ କାମ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ କେବଳ ଗୋଟିଏ ବିଜ୍ଞାପନରେ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ସହ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ କରିନାହାଁନ୍ତି।

ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମନରେ ସମାନ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଥିଲା ​​ଯେ ଏହି ଦୁଇ ସୁପରଷ୍ଟାର କାହିଁକି ଏକାଠି ପରଦାରେ ଦେଖା ଦେଇନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯଦି ସେମାନେ ଏକାଠି ଫିଲ୍ମରେ ଯୋଡି ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି ଯେ ଫିଲ୍ମଟି ଏକ ସୁପର ଡୁପର ହିଟ୍ ହେବ, ଏହାର କାରଣ କ’ଣ ଥିଲା ଯେ ଏହି ଦୁଇଜଣ କେବେ ଏକାଠି କାମ ନକରିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ | ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କର ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ସହିତ କାମ ନ କରିବାର ଏକ ବଡ଼ କାରଣ ହେଉଛି ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ପ୍ରକୃତି। ସେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରକୃତି ହେତୁ ଥରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୁହି ଚାୱଲା ସେଟ୍ ଛାଡିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ |

ବାସ୍ତବରେ ଥରେ ଜୁହି ଚାୱଲା ଆମିର ଖାନଙ୍କ ସହ ଏକ ଫିଲ୍ମ କରୁଥିଲା ଏବଂ ପରେ ସେଟରେ ନିଜେ ଆମିର ଜୁହିଙ୍କ ସହ ଏକ ମଜା କରିଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଜୁହି ଏତେ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ ଯେ ସେ ସେଟ୍ ଛାଡି ଯାଇଥିଲେ | ଏହି କାରଣରୁ, ଜୁହି ଚାୱଲା ଆମିରଙ୍କ ସହ ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇ ନୁହେଁ ବରଂ ପୁରା 7 ବର୍ଷ କଥା ହୋଇନଥିଲେ| ଜୁହି ଚାୱଲାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କ ସହ ଆମୀରଙ୍କ ପ୍ରାଂକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାରୀ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା। ଏବଂ ଐଶଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଏହିପରି କିଛି ଘଟିଥିଲା |

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ସହ ଏକ କୋକ୍ ବିଜ୍ଞାପନରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେତେବେଳେ ମଧ୍ୟ ଆମୀର ଐଶଙ୍କ ସହ ପ୍ରାଂକ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ପ୍ରାଂକ ଆଦ୍ୟ ପସନ୍ଦ ଆସିନଥିଲା। ସେ ଏହା କରିବା ମନା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ଆମିର ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ଦିନଠାରୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଯେ ଆଜି ପରେ ସେ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ସହ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ କରିବେ ନାହିଁ କିମ୍ବା ବିଜ୍ଞାପନ ଦେବେ ନାହିଁ।

ସେବେଠାରୁ ଆମିରଙ୍କ ସହ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିନାହାଁନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments