କନ୍ୟା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଲେ ଶୁକ୍ର, ଏହି 7ଟି ରାଶିଙ୍କର ଭଲ ସମୟ ହେଲା ଆରମ୍ଭ, ଅନ୍ୟ ରାଶି ମାନଙ୍କର କଣ ହେବ, ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ବିଷୟରେ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସମସ୍ତ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ସ୍ଥିତି ସମୟ ଅନୁସାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଥାଏ | କେବେବି କୌଣସି ଗ୍ରହ କିମ୍ବା ନକ୍ଷତ୍ର ଅଶୁଭ ନଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଏଥିରୁ ଉତ୍ପନ୍ନ ଫଳଗୁଡିକ ଅଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, 23 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରେ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ସିଂହ ରାଶିରୁ ବାହାରି କନ୍ୟା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଏହା ଏହି ରାଶି ଚିହ୍ନରେ 25 ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ। ତେବେ, ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ଏବଂ କାହାର ଜୀବନ ଉପରେ ଏହା ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ? ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶୁକ୍ରର କନ୍ୟା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶକେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି

ଶୁକ୍ର ବୃଷ ରାଶିର ଚିହ୍ନରେ ପଞ୍ଚମ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢସମ୍ଭାବନା ରହିଛି | ଏହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭଜନକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବରର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ମଜାଦାର ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ କରିଥିବା ଯୋଜନାଗୁଡିକ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ |

ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ଶୁକ୍ର ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜ ମା’ଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କର କାମଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଆୟରେ ବିପୁଳ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜର ଯୋଜନା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ଶୁକ୍ର ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାନ ଭାଇଭଉଣୀମାନେ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତର ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋରମ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ଲୋକଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ଶୁକ୍ର ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ଏବଂ ଉନ୍ନତି କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରୀ କରନ୍ତି ସେମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କର ଭାବନାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ |

ବିଛା ଲୋକଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ଶୁକ୍ର ଏକାଦଶ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ପାଇବ | ଆପଣ କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି ସେମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ଧନୁ ରାଶିରେ ଶୁକ୍ର ଦଶମ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ରାଜନୀତି ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପରିସର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ |

ମକର ରାଶିରେ ଶୁକ୍ର ନବମ ସ୍ଥାନରେ ପବେଶ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ପିତାଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ପୁରା ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅନ୍ୟ ରାଶିଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ସମୟ କିପରି ହେବ

ମେଷ ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ଶୁକ୍ର ଷଷ୍ଠ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଆଇନଗତ ବିଷୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣ ବହୁତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ରଖିଥିବା ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରରେ ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ମିଳିବ |

କନ୍ୟା ରାଶିରେ ଶୁକ୍ର ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଏହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଆପଣ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟରୁ ଦୂର ହୋଇପାରନ୍ତି | ପିତା ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସ୍ତରକୁ ଦୃଢ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ଶୁକ୍ର ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ତୁଳା ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଅନାବଶ୍ୟକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ସାମଗ୍ରୀର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି କାରଣରୁ ଋଣ ନେଇପାରନ୍ତି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କୌଣସି ବିଷୟକୁ ନେଇ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଲାଭ ବଦଳରେ କ୍ଷତି ପାଇପାରନ୍ତି | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ଶୁକ୍ର ଅଷ୍ଟମ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଯିବ | ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ନିଜର ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କିଛି ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ | ନିଜର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାବନାରେ ବୁଡ଼ି ଆପଣ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

ଶୁକ୍ର ମୀନ ରାଶିରେ ସପ୍ତମ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ସହଭାଗୀତାରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ବିବାଦର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବନତି ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ |

Share Your Views In Comments Below

comments