କରୀନା କପୁର ଖାନ ସେୟାର କଲେ ବିନା ମେକ୍ଅପରେ ଫଟୋ, ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ କହିଲେ ବାଃ ଏବେଠୁ ହିଁ ଦେଖା ଗଲାଣି…

ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁର କିଛି ମାସ ପରେ ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଏହି ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ସମୟକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି, କରୀନାଙ୍କ ଫ୍ୟାଶନ ଗେମ୍ ମଧ୍ୟ ଅନ୍-ପଏଣ୍ଟରେ ଅଛି, ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମଧ୍ୟ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଯିଏ ପ୍ରସବ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ସେ ପ୍ରଥମରେ ମା ହେବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସକ୍ରିୟ ଥିଲେ |

କରୀନା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ, ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ଅନେକ ଖବର ମଧ୍ୟ ପାଇଥା’ନ୍ତି, ନିକଟରେ ସେ ତାଙ୍କର ନନ-ମେକଅପ୍ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, କରୀନା ତାଙ୍କ ମେକ ଅପ ହୋଇନଥିବା ଫଟୋକୁ ଅନେକ ଥର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏଥର ସେ ବହୁତ ଭିନ୍ନ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ |


କରୀନା ଏହି ଫଟୋରେ ସୋଇଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ କପାଳରେ ଏକ ଛୋଟ କଳା ବିନ୍ଦୁ ର ଫଟୋ ସେୟାର କରି କରୀନା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ବିନ୍ଦିରେ କିଛି ଅଛି, ମୋତେ ଏହା ଭଲ ଲାଗେ” | ଏହି ଫଟୋରେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ କରିସ୍ମା କମେଣ୍ଟ କରିଥିଲେ ଲାଲ୍ ହୃଦୟ ଇମୋଜି ସହିତ। ପ୍ରଶଂସକମାନେ କରୀନାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ |

ଏକ ଚାଟ୍ ସୋ ସମୟରେ କରୀନା ତାଙ୍କ ବେବି ଵମ୍ପ ଦେଖାଇଥିଲେ, ସେ ଏକ ଧଳା, ପେଷ୍ଟେଲ୍ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ, ଯଦିଓ ଆପଣ ଦେଖିଥିବେ ଯେ ଏଥର କରୀନା ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ବହୁତ ସରଳ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ତାଇମୁର ମଧ୍ୟ ସିମ୍ପଲ ଲୁକ୍ ରଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏଥର ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁସ୍ଥ ଖାଦ୍ୟ ସହିତ ସେ ସାଧାରଣ ଜୀବନ ଶୈଳୀ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ।

Share Your Views In Comments Below

comments