ସୁହାନା ଖାନ କରିଦେଲେ ଏପରି କାଣ୍ଡ, Shahrukh Khan ଙ୍କ ର ବଢ଼ିଲା ଚିନ୍ତା, ଝିଅ ପାଇଁ ଏବେ ଶାହରୁଖ ବେଜିତ …

ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ରେ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ଦଳ ପ୍ରାୟ ଅଧା ରୁ ଅଧିକ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ କେଉଁ ଦଳ ପ୍ଲେ ଅଫରେ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ କେଉଁ ଦଳ ବାହାରେ ଅଛନ୍ତି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି । ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର, ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ ପ୍ଲେ ଅଫରେ ନିଜର ସ୍ଥାନ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି | ପ୍ଲେ-ଅଫରେ ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନ ଖାଲି ଅଛି । ହାଇଦ୍ରାବାଦ, କୋଲକାତା ଏବଂ କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଦଳ ପ୍ଲେ-ଅଫରେ ଚତୁର୍ଥ ନମ୍ବରକୁ ଯିବ । କୋଲାକାଟା ଦଳ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଋତୁରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଖରାପ ହୋଇଛି | ସମ୍ପ୍ରତି, କୋଲକାତା ଦଳ ଦୀନେଶ କାର୍ତିକଙ୍କୁ ଅଧିନାୟକ ଦାୟିତ୍ବରୁ ହଟାଇ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯାହା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ |

ପ୍ରଶଂସକମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ଶାହରୁଖ ଖାନ କାର୍ତିକଙ୍କୁ ଅଧିନାୟକ ପଦରୁ ହଟାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହା କହିବା ମଧ୍ୟ ଠିକ୍ ଥିଲେ, କାରଣ ଶାହରୁଖ ଖାନ ଏବଂ ଦୀନେଶ କା କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇଥିବା ଖବର ପାଇବା ପରେ ଶାହରୁଖ କାର୍ତିକଙ୍କୁ ଅଧିନାୟକ ପଦରୁ ହଟାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏସବୁ ପରେ ଏବେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଉପରେ ଆଉ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି ।

ଆଜିକାଲି ଶାହରୁଖ ଖାନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଦୁବାଇରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଆଇପିଏଲରେ ତାଙ୍କ ଦଳକୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ପାଇଁ ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ମଧ୍ୟ ଆସିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ସୁହାନା ଖାନ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ପରେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଉପରେ ଲୋକମାନେ ଜୋରରେ ରାଗି ଯାଇଛନ୍ତି |

ସୁହାନା ଖାନଙ୍କ ସେଲୁନରୁ ଏକ ଫୋଟୋ ବାହାରିଛି | ଯେଉଁଠାରେ ସୁହାନା ମେକ୍ ଇନ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଫୋଟୋରେ ସୁହାନା ନିଜର ବାଳ କାଟୁଛନ୍ତି | ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ସେଲୁନ୍ ଯାଇଥିବା ସଲୁନ୍ ବହୁତ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି |

ଏହାପରେ ଲୋକମାନେ ଶାହରୁଖ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଜୋରରେ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଲୋକମାନେ କୁହନ୍ତି, ସୁହାନା ଖାନ, ତୁମେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବ ନାହିଁ। ଲୋକମାନେ କହୁଛନ୍ତି, ଶାହରୁଖଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମେ ତୁମେ ତୁମର ଦଳ ପରିଚାଳନା କର ଏବଂ ପରେ ମଜା କରିବ |

ଯେତେବେଳେ ଭାରତ ମ୍ୟାଚ୍ ହେବ ସେତେବେଳେ ଶାହରୁଖ ଖାନ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଏମାନେ କେବେବି ଦେଖାଯାନ୍ତି ନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଆଇପିଏଲ୍ ସମୟରେ, ପୁଣି ଦୁବାଇରେ ପୁରା ପରିବାର ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ଶାହରୁଖ ଖାନ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ପାକିସ୍ତାନର ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ପାକିସ୍ତାନର ଖେଳାଳିମାନେ ଭାରତକୁ ଆସୁଥିଲେ, ଶାହରୁଖ ସେହି ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଘରକୁ ଡାକୁଥିଲେ । ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶାହରୁଖ ତାଙ୍କ ଘର ପାର୍ଟୀରେ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଡାକି ନାହାନ୍ତି । ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଆଖି ଖୋଲି ଦେଇଥିଲା। ପୂର୍ବରୁ ଲୋକମାନେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ଚେହେରା ଜାଣି ସାରିଛନ୍ତି | ଆଇପିଏଲରେ ଦୀନେଶଙ୍କ ଅଧିନାୟକ ପଦରୁ ହଟାଯିବା ପରେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲରୁ ବାରଣ କରାଯାଉ ବୋଲି ଲୋକମାନେ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି । କିଛି ଲୋକ ଏହା ମଧ୍ୟ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଭାରତରେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିଷିଦ୍ଧ କରାଯାଉ ।

Share Your Views In Comments Below

comments