କରିନା କପୁର ଝିଅ Saraଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ- କେବେ କୋଉ ପୁଅ ସହ କରିଛ? ସାରା ଦେଲେ ଏମିତି ଉତ୍ତର… ପୁରା Bollywood ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

ବନ୍ଧୁଗଣ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ, ସମସ୍ତ ଗଣମାଧ୍ୟମ କର୍ମୀ ଏବଂ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସମସ୍ତ ରୁଟିନ୍ ଉପରେ ନଜର ରଖିଥା’ନ୍ତି, ଯଦି କିଛି ଘଟେ ତେବେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଏବଂ ମିଡିଆ କର୍ମଚାରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗିପଡନ୍ତି | ଆଜି କାଲି ସେଲିବ୍ରେଟିମାନେ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ କାଟନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେମାନେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିବେ ଏବଂ ପପୁଲାର ହେବେ | ବର୍ତମାନ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆର ସମୟ ଏବଂ ସମସ୍ତ ସେଲିବ୍ରିଟି ସେମାନଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସହ ସଂଯୁକ୍ତ ରୁହନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣ ସମସ୍ତେ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁର ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ | ସାରା ଅଲି ଖାନ ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଝିଅ। କରୀନା କପୁର ହେଉଛନ୍ତି ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ। ନିକଟରେ ସାରା ଅଲି ଖାନ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ଶୋ’କୁ ଯାଇଥିଲେ।

ଏହି ସମୟରେ କରୀନା କପୁର ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ଅନେକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ। ଟାଇମ୍ସ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ କରୀନା ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ କି ଆପଣ କେବେ କାହାକୁ ଖରାପ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଇଛନ୍ତି କି? ପ୍ରଶ୍ନ ସହିତ କରୀନା କହିଛନ୍ତି, ତୁମ ବାପା କାଳେ ଶୁଣିଦେବେ, ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ପଚାରିବାକୁ ଚାହେଁ ନାହିଁ। ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏକ ହଁରେ ଉତ୍ତର ଦେଲେ, ପରେ କରୀନା କପୁର ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ଆଉ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ | କରୀନା କପୁର ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ପଚାରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଆମେ ଆଧୁନିକ ଲୋକ। ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଜାଣିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ତୁମେ କେବେ ୱାନ ନାଇଟ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ କରିସାରିଛ | ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି କାହା ସହିତ ଗୋଟିଏ ରାତି ବିତାଇବା |

କରୀନା କପୁରଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ ପରେ ଟିକେ ଦ୍ୱିଧା ପରେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ। ସାରା ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ତାହା କେବେ କରି ନାହିଁ। ଏହା ପରେ କରୀନା କପୁର ଦୀର୍ଘ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କଲେ। ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବା କାହା ପାଇଁ ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇଯାଏ | କିନ୍ତୁ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏହି ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଅତି ଯତ୍ନର ସହ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments