ଏହି ବଡ ହିରୋଇନଙ୍କୁ ବାହା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଅକ୍ଷୟ ଖାନ୍ନା, ମା କରିଦେଲେ ମନା, ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିବି 45 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଅଛନ୍ତି କୁଆଁରା… Heroine ଙ୍କ ନାଁ ଶୁଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଯିବେ

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ବିନୋଦ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ପୁଅ ଅକ୍ଷୟ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟର ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଭଳି ସଫଳ ହୋଇନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର କିଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଲୋକମାନେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅକ୍ଷୟ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଗୋଟିଏ କଥା କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ସେ କଥା ଟି ହେଉଛି ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହିଁକି ବିବାହ କରିନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବିବାହ କିପରି ହେଉ ହେଉ ରହିଗଲା।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଥରେ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ପିତା କରିସ୍ମା ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ବିନୋଦ ଖାନ୍ନାଙ୍କୁ ସହ ସମ୍ପର୍କ ପଠାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ରନଧୀର କପୁରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବବିତା କପୁର ରାଜି ହୋଇ ନଥିଲେ। କାରଣ ସେହି ସମୟରେ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଜୋରସୋରରେ ଚାଲିଥିଲା ​​ଏବଂ ସେ ଚାହୁଁ ନଥିଲେ ଯେ ସେହି ସମୟରେ କରିସ୍ମା ବିବାହ କରନ୍ତୁ।

ଅକ୍ଷୟ ଖାନ୍ନା ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଚୁପଚାପ୍ ବସିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଲାଜୁଆ ପ୍ରକୃତି ହେତୁ କିଛି କହି ନଥିଲେ। ତା’ପରେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ କରିସ୍ମା ଜଣାଶୁଣା ବ୍ୟବସାୟୀ ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ସଞ୍ଜୟ ଏବଂ କରିସ୍ମାଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲା।

ଆଜି କରିସ୍ମା ଏକାକୀ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବାବେଳେ ଅକ୍ଷୟ ଖାନ୍ନା ମଧ୍ୟ କୁଆଁରା।

Share Your Views In Comments Below

comments