କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କର ପାଖରେ ନାହିଁ କୌଣସି ବି କାମ, ତଥାପି କେମିତି ବିତାଉଛନ୍ତି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁଠୁ ଆସୁଛି ଏତେ ଟଙ୍କା

90 ଦଶକର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା କପୁର ଆଜିକାଲି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଗତ ଥର ତାଙ୍କୁ ‘ମେଣ୍ଟାଲ ହୁଡ’ ୱେବ୍ ସିରିଜରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ଏବେ ସେ କମ୍ କାମ ପାଉଛନ୍ତି | ବିଜ୍ଞାପନ ଏବଂ ବ୍ରାଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକ ଟିକେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଆନ୍ତି | ଏହା ସତ୍ୱେ କରିସ୍ମା ତାଙ୍କର ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସମାୟରା ଏବଂ କିଆନଙ୍କ ସହ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନଯାପନ କରନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣ କେବେ ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି କି 46 ବର୍ଷିୟ କରିସ୍ମା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାମ ନକରି ଏତେ ଟଙ୍କା କେଉଁଠାରୁ ଆଣୁଛନ୍ତି? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା |

ଛାଡପତ୍ର ପରେ କରିସ୍ମାଙ୍କ ଆୟ ଏଠାରୁ ଆସିଥାଏ

କରିସ୍ମା 2003 ରେ ବ୍ୟବସାୟୀ ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେମାନେ 2016 ରେ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲେ। ଛାଡପତ୍ର ପରେ କରିସ୍ମା କୋର୍ଟରେ ଉଭୟ ପିଲାଙ୍କ ହେପାଜତ ପାଇଁ ଲଢ଼ିଥିଲେ। ଏହି ଛାଡପତ୍ର ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ବାବଦରେ ଟଙ୍କା ପାଇଥିଲେ। ସଞ୍ଜୟ ଏବଂ କରିସ୍ମାଙ୍କ ଏହି ଛାଡପତ୍ର ବଲିଉଡର ସବୁଠୁ ଦାମୀ ଛାଡପତ୍ରରେ ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ |

ଏକ୍ସ ସ୍ୱାମୀ ପିଲାମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ବହନ କରନ୍ତି

କରିସ୍ମା ମୁମ୍ବାଇର ଖାରର ଏକ ଫ୍ଲାଟରେ ଉଭୟ ପିଲାଙ୍କ ସହ ରୁହନ୍ତି। ଏହି ଫ୍ଲାଟଟି ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କ ପିତାଙ୍କର ଥିଲା। ଏହା ବ୍ୟତୀତ କରିସ୍ମା ଉଭୟ ପିଲାଙ୍କ ନାମରେ 14 କୋଟି ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ବଣ୍ଡ କିଣିଛନ୍ତି। ସେ ପ୍ରତି ମାସରେ 10 ଲକ୍ଷ ସୁଧ ପାଆନ୍ତି |

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସଞ୍ଜୟ କପୁର ଉଭୟ କରିସ୍ମାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଆବଶ୍ୟକତା ମଧ୍ୟ ପୂରଣ କରନ୍ତି | କରିସ୍ମା ମୁମ୍ବାଇର ସବୁଠୁ ଦାମୀ ସ୍କୁଲ ‘ଧୀରଭାଇ ଅମ୍ବାନୀ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ସ୍କୁଲ’ରେ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା ଦିଅନ୍ତି।

କରିସ୍ମାଙ୍କ ପିଲାମାନେ ପିତାଙ୍କ ନିକଟତର

ସଞ୍ଜୟ ତଥାପି ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ବହନ କରନ୍ତି | ତାଙ୍କ ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ପିତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀ ଯାଇଥାନ୍ତି। ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ସହ ବିଦେଶରେ ଛୁଟିଦିନ ପାଳନ କରୁଥିବା ବେଳେ କରିସ୍ମାଙ୍କ ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପ୍ରିୟା ଚାଟୱାଲ ମଧ୍ୟ କରିସ୍ମାଙ୍କ ଦୁଇ ସନ୍ତାନଙ୍କ ନିକଟତର ଅଟନ୍ତି। ସେ ଉଭୟଙ୍କୁ ପ୍ରତିବର୍ଷ ଜନ୍ମଦିନରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି |

ଛାଡପତ୍ର ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ପିଲାମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି

ସଞ୍ଜୟ ଏବଂ କରିସ୍ମାଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ହେବାର ଚାରି ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି, କିନ୍ତୁ ସଞ୍ଜୟ ତଥାପି ସେମାନଙ୍କ ଛାଡ଼ପତ୍ରର ତିକ୍ତତା ପିଲାମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆସିବାକୁ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି | ସେ ତାଙ୍କ ପିତା ହେବାର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବଞ୍ଚିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତେ ଜିନିଷରେ ପାଣି ପରି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି |

କରିସ୍ମା ମଧ୍ୟ ସୀଙ୍ଗେଲ ମା ହୋଇ ବହୁତ ଭଲ କାମ କରୁଛନ୍ତି | ସେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments