ଦୁଃଖଦ: କ୍ୟାନସର ରୋଗରେ ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କର ଅବସ୍ଥା ହେଲା ଖରାପ, ଦେଖୁ ଦେଖୁ ହେଇଗଲେଣି କଙ୍କାଳ, Video ଦେଖି ଛାତି ଥରି ଉଠିବ…

କର୍କଟ ମଣିଷର ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ଖରାପ କରିଦିଏ | ବର୍ତ୍ତମାନ ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଥାଭସିଙ୍କୁ ନିଅନ୍ତୁ | ଆଜିକାଲି, ସେ ଜୀବନ ଏବଂ ମୃତ୍ୟୁ ଯୁଦ୍ଧରେ ଲଢ଼ୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର କର୍କଟ ରୋଗ ହୋଇଛି। କର୍କଟ ତାଙ୍କ ଶରୀରକୁ ହାଡ କରି ଦେଇଛି | ଏହି ରୋଗ ହେତୁ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡି ଯାଇଛି।

ଥାବସି ଅନେକ ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ସେ ପ୍ରାୟତ ଜଣେ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି | ଅସୁସ୍ଥତା ହେତୁ ଏହି ସମୟରେ ସେ କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥିତିରେ ନାହାଁନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ନାହିଁ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗୁଛନ୍ତି |

ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଆସିଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ତାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସେ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ କୁହନ୍ତି ‘ମୁଁ 30 ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରୁଛି | ମୁଁ ଆନ୍ନାଥା (ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର) କୁ କେଜାକ୍କୁ ଚିମାଇଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛି | କିନ୍ତୁ ମୁଁ କେବେ ଭାବି ନଥିଲି ଯେ ଏହି ଭୟଙ୍କର ରୋଗ ମୋତେ ଘେରି ରହିବ। ‘

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କୁହନ୍ତି, ‘ମୋର ଅବସ୍ଥା ଏପରି ଯେ ମୁଁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାମ କରିପାରୁ ନାହିଁ। ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ସହ-ତାରକା ଏବଂ ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗୁଛି | ମୁଁ ଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ମୁଁ ପୁନର୍ବାର ଅଭିନୟ କରିପାରିବି |

ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ଅଭିନେତା ଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥ ହେବା ପାଇଁ ସେମାନେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, କିଛି ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଏକ ସାହାଯ୍ୟ ହାତ ବଢ଼ାଇବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିଛନ୍ତି | ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବାପାଙ୍କ ସହ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ।


ଯଦି ଉତ୍ସଗୁଡିକ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଅଭିନେତା ସିଭାକର୍ତ୍ତିକେୟାନ୍ ଆଗକୁ ଆସି ତାଙ୍କ ଡାକ୍ତରଖାନା ପାଇଁ ବିଲ୍ ଦେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଛନ୍ତି। ଆମେ ଆଶା କରୁଛୁ ଯେ ଥାଭସି ଯଥାଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥ ହୋଇଯିବେ ଏବଂ ଆମେ ତାଙ୍କୁ ପୁଣି ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିପାରିବା | ବାସ୍ତବରେ, ଯଦି ଆପଣ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ, ତେବେ ପଛକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ ଆଗକୁ ବଢନ୍ତୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments