କରୋନା କାଳରେ ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ Celebrity ମାନେ କରିଲେ ବିବାହ, ଜଣେ ତ ବାହାଘର ପରେ ପୁରା ଛାଡିଦେଲେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ, ନାଁ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ଆଜିକାଲି ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱ କରୋନା ସଙ୍କଟ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛି, ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହା ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଉଛି। ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ସରକାର ଲକ ଡାଉନ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ, ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତା’ପରେ ଦେଶ ଧୀରେ ଧୀରେ ଅନଲକ୍ ଆଡକୁ ଗତି କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେତେବେଳେ ଦେଶରେ ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହେଲା, ସେତେବେଳେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ବିବାହ ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ କଲେ କିନ୍ତୁ ସରକାର ବିବାହର ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ, ବିବାହରେ ବହୁତ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ସମସ୍ତେ ଅତି ସରଳ ଉପାୟରେ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି |

ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ସାଧାରଣ ଜୀବନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଛି, ସେହିଭଳି ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରେଟମାନଙ୍କ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ କରିଛି ଏବଂ ଏହି କରୋନା ଯୁଗରେ କିଛି ସେଲିବ୍ରିଟି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ସେଲିବ୍ରେଟମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ | ଯିଏ କରୋନା ଯୁଗରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଛନ୍ତି, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ତାଲିକାରେ କାହାର କାହାର ନାମ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ?

କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ

ଅକ୍ଟୋବର 30 ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଗୌତମ କିଚଲୁଙ୍କ ସହ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇଥିବା କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ଏହି ବିବାହର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ନେହା କକ୍କର

ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଗାୟକ ନେହା କକ୍କରଙ୍କ ନାମ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି। ନିକଟରେ ଅକ୍ଟୋବର 24 ରେ ନେହା କକ୍କର ପ୍ରେମିକ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ସହ ସାତ ଫେରା ନେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜିକାଲି ଏହି ବିବାହର ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋରରେ ଚାଲିଛି ଏବଂ ନେହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ବିବାହ ସମାରୋହର ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ଭଲ ଭାବରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି | କରୋନା ହେତୁ ନେହାଙ୍କ ବିବାହ ଅତି ସରଳ ଉପାୟରେ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ କୌଣସି ଅତିଥି ଆସି ନଥିଲେ, କିଛି ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ କିଛି ସାଙ୍ଗ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ |

ରାଣା ଦାଗଗୁବତୀ

ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ରାଣା ଡାଗୁବାଟି ଅଗଷ୍ଟ 8 ରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ମିହିକା ବଜାଜଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ କରୋନା ଯୁଗରେ ହୋଇ ନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଅତିଥି ଉପସ୍ଥିତ ନଥିଲେ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଥିଲା।

ସମୀକ୍ଷା ସିଂ

କରୋନା ଯୁଗରେ ଟିଭିର ଫ୍ୟାନ୍ସ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସମୀକ୍ଷା ସିଂ ଜୁଲାଇ 3 ରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଶୈଲ ଓସୱାଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ଗୁରୁଦ୍ୱାରରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ଦିୟା ଏବଂ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରି ଆସିବ ନାହିଁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ପ୍ରଡକ୍ସନ ଦିଗରେ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି |

ପୂଜା ବାନାର୍ଜୀ

ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜା ବାନାର୍ଜୀ ମଧ୍ୟ କରୋନା ଯୁଗରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି, ସେ ଏପ୍ରିଲ 15 ରେ ପ୍ରେମିକା କୁନାଲ ଭର୍ମାଙ୍କ ସହ ସାତ ଫେରା ନେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ପ୍ରାଚୀ ତେହଲାନ

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ଶୋ ’ଦିଅ ଔର ବାତି ହମ୍’ରେ ଆର୍ଜୁ ରଥୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରୀତି ତେହଲାନଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି। ସେ ଅଗଷ୍ଟ 7 ରେ ବ୍ୟବସାୟୀ ରୋହିତ ସରୋହାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ବିବାହରେ ଅନେକ ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ନଥିଲେ ।କେବଳ କିଛି ଅତିଥି ବିବାହକୁ ଆସିଥିଲେ|

Share Your Views In Comments Below

comments