ଗୋଟେ ସମୟରେ ଜଣେ ଗରିବ ଲୋକର ସ୍ତ୍ରୀ ଥିଲେ, ତା’ପରେ Bollywoodର ଏହି ଧନୀ ହିରୋଙ୍କୁ ହେଇଗଲେ ବାହା, ଆଜି ରାଣୀ ଙ୍କ ପରି ବିତାଉଛନ୍ତି ଜୀବନ… ନାଁ ଜାଣିଲେ ବିଶ୍ୱାସ ହେବ ନାହିଁ

ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ କରିବା ପାଇଁ ବଲିଉଡକୁ ଆସନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ ଅନ୍ୟ କିଛିରେ ଲେଖା ହୋଇଥାଏ | କ୍ୟାରିୟର ବଦଳିଛି କି ନାହିଁ ସେ କଥା କହିହେବ ନାହିଁ , କିନ୍ତୁ ବଲିଉଡକୁ ଆସି ସେମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବଦଳିଛି | ବଲିଉଡରେ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବଡ଼ ତାରକାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି | ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପତ୍ନୀମାନେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ବିବାହିତ ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀ କରିଥିଲେ | ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ଗରିବ ଲୋକର ପତ୍ନୀ ଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ଏହି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ଆଜି ଆମେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମାନ୍ୟତା ଦତ୍ତଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ । ମାନ୍ୟତା ଦତ୍ତ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ତୃତୀୟ ପତ୍ନୀ | ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମାନ୍ୟତା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର | ସେ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ବଲିଉଡର ବଡ ସୁନ୍ଦରୀମାନଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇଦିଅନ୍ତି | ସଞ୍ଜୟ ଏବଂ ମାନ୍ୟତା 2006 ରେ ପ୍ରଥମେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ |

ଯାହା ପରେ ଦୁହେଁ 2008 ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ମାନ୍ୟତାଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ଦିଲାନବାଜ୍ ଶେଖ | ମାନ୍ୟତା ପାଇଁ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କୁ ଦ୍ଵିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛି ଯେ, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସଂଜୁ ତିଆରି ହେବା ପରଠାରୁ, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ତୃତୀୟ ପତ୍ନୀ ମାନ୍ୟତା ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଛନ୍ତି | ମାନ୍ୟତା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ | ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଏବଂ ମାନ୍ୟତାଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

ବଲିଉଡରେ ମାନ୍ୟତାଙ୍କ ଯାତ୍ରା ସହଜ ନଥିଲା, ବଲିଉଡର ଅନେକ ବି ଗ୍ରେଡ୍ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅନେକ ଗଙ୍ଗାଜଲ ଫିଲ୍ମରେ ଏକ ଆଇଟମ୍ ଗୀତରେ ନୃତ୍ୟ କରିଥିଲେ।

ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଏବଂ ମାନ୍ୟତା ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଅନେକ ଅସୁବିଧାରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ସର୍ବଦା ତାଙ୍କ ସାପେକ୍ଷରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଛନ୍ତି | ଆଜି ଉଭୟଙ୍କର ଦୁଇଟି ସୁନ୍ଦର ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments